| andrada a întrebat:

Care sunt cele mai haioase si amuzante intamplari petrecute la scoala? sau cele mai tari cuvinte spuse de profesori in timpul orelor? povestiti-le

FUNDA pentru cele mai amuzante!

Răspuns Câştigător
| Anonima_2658 a răspuns:

Pai eram la bio
si incheia mediile-si no daca vroiai sa iti maresti media puteai sa raspunzi.
-face profa : mai vrei ceva?
eu: da,o masina, un iaht...
ea: da, ok.trecem la uramtorul

si ajunge la un baiat :-radu tu mai vrei ceva?
face el : nu!
face profa : pentru marire marefer laughingrolling on the floor
doamne cat am putu sa radlaughing=>si radu zice : doamna, usurel ca nu am zis nimic...profa nu si-a dat seama

sau eram la istorie si,mno profa e mai,,asa.
si trebuia sa lucram ceva in clasa si merge unu dilau de felul lui cu caietul si : doamna profa` laughing

sau: ala de romana: seby -maimuta dracului ce esti laughing
sau: la mate laughing

unu domn` profesor ma doare capuu crying-profu- nu am ce sa fac,scrie
domnuuuu ma doare capu,profu ok scrie[pe asta de il doare capu ii ala cu doamna profalaughing]-de fapt nu il durea
-domnu da nu mai pot nu ma lasati sa ma duc acasa.
profu: nu,lasalaughing domuu capu-toata ora o facut asa: si zice profu :
trebuie sa il suporrti "e capul tau" el te suport pe tine, crede`ma!

vaii laughing=> eu cu colegamea de banca am inceput sa radem :si face profu: eh, nu stiu cum imi vin asa laughing
am inceput si mai tare

mai sunt ele daoh go on

:*-ma dor degetele :*

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand eram mic la scoala aveam religie si venise o profesoara tanara de vreo 25 de ani asa, si niste mistocari de baieti vorbeau chestii de sex si profa s-a pus sa ne povesteasca despre sex la ora de religie ne-a zis sa nu o facem inainte de 18 ani si multe alte chestii ciclul menstrual al femeii...etc.

| ddanielstefan a răspuns:

Pai eram la ora de fizica si profa zice:Toti absenti sa se ridice in picioare...sau diriga'mea numai cand te uiti la ea razi de mori... Funda?