| Klaaa a întrebat:

Spuneti'mi si mie intamplari amuzante petrecute de voi! Cele mai hazlii primesc funda!; x

1 răspuns:
| Lutzu_9291 a răspuns:

Pai, ce as putea sa spun...Eram intr-o zi la bunici la tara, cand de odata se aude un zgomot puternic in pod unde tin ei fanul, ma urac acolo ma uit, dar nimic, vad o pisica, fug dupa ea cand colo era trapa pe unde dadeau bunicii mei mancare la vaca, si cad acolo am ajun in iesle la vaca, si eram terorizat tot, dar vaca nu-mi facuse nimic...Eu sper sa-ti placa