| superpissy40 a întrebat:

Spuneti-mi glume care sa i le adresez profesorilor! Funda cele mai tari! Scuze de categorie!

8 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

'aproape ca semanati cu un om'

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Categoria nu se iarta!

| superpissy40 explică (pentru SuperNovaaaaa):

Atunci spune tu desteapto/desteptule unde puteam sa o pun daca esti asa "smart".

| SuperNovaaaaa a răspuns (pentru superpissy40):

Pai spune tu desteapt`o de ce ai zis"scuzati categoria"!

| superpissy40 explică (pentru SuperNovaaaaa):

Fiindca nu stiam la ce categorie sa pun! Spune tu acum la care categorie se potriveste daca esti atotstiutoarea lumii!

| SuperNovaaaaa a răspuns (pentru superpissy40):

La oricare in afara de asta deoarece cei de la T/A nu te i`au in serios!

| superpissy40 explică (pentru SuperNovaaaaa):

OK.Asa o sa fac data viitoare.

| todierut a răspuns:

Doamna profesoara, imi dati un 2? Si vei vedea ca toti vor rade!