| gina14 a întrebat:

Spuneti-mi o gluma. Dau funda la cea mai amuzanta

Răspuns Câştigător
| TiberiuFasole a răspuns:

Toate bancurile sunt scrise de mine, nu copiate cu CTRL+C si CTRL+V

1. De 1 aprilie, Mihai a vrut sa faca o farsa mamei sale:
-Mama! Tata s-a spanzurat in garaj!
Mama lui merge si cand ajunse nu il vedea.
-Pacaleala de 1 aprilie! Tata e spanzurat in pod.

3 blonde blocate intr-un lift. Ele tipara si, cum nimeni nu le auzea, una a zis ca a vazut ceva un film si scria ca trebuie sa strigam toate simultan, si incep ele:
-Simultan! Simultan!

100 de negri intr-un desert. Ei gasira o lampa magica care avea un duh care a zis ca le va implini orice dorinta, una la fiecare, primul vroia sa fie alb, al doilea la fel, pana la al 100-lea, cand si-a dorit ca toti sa fie negri.

O blonda gasise pe drum un duh care zise ca ii va implinii 3 dorinte, doar ca toate celelalte blonde din lume vor avea de 2 ori mai mult. Fata vroia sa aiba 1 casa de lux, un barbat, si dupa cand s-a gandit mai bine, ultima dorinta a fost sa o loveasca cat sa moara pe jumatate.

-La scoala profesoara vrea sa afle ce ar face fiecare daca maine ar fi sfarsitul lumii. L-a intrebat pe Mihai, a zis ca ar manca, l-a intrebat si pe George, a zis ca va trai din plin si se va droga, cand ajunse randul lui Ciel, el zise ca s-ar duce la frumoasa scoala, s-ar uita in notele lui din catalog, si si-ar da la toate 10.

Un copil a fost martor unui accident, un constructor a cazut de pe scara, politistul l-a intrebat cum a cazut, iar el a zis ca nu stie, dar ca stie ultimele lui cuvinte:
Ma, copilu ala, nu mai scutura scara ca te bat!

O fata nu se marita si avea 40 de ani. Prietena ei o intreba cand se va marita, asteapta printul care vine in BMW-ul auriu?
-Nu fata, stii, eu sunt de aia, nu conteaza culoarea BMW-ului.

-Alo, pompierii, casa mea a luat foc.
-Doamna, spuneti cum putem ajunge la dumneavoastra?
-Nu mai aveti masinile alea mari si rosi?

Mihai s-a pregatit pentru meciul Romania-Franta, a invatat peste 1000 de injuraturi in franceza.

-Barman, e o musca in bautura!
-Ce zgarcit! Cat poate sa bea o mica musca?

-Ciel, impotriva a ce te-a vaccinat?
-Impotriva vointei mele.

-Bula, tradu in engleza:
Pisica a sarit in apa si s-a inecat.
-Foarte simplu:
The cat pleosc pleosc in the water no more miau.

Am scris tot eu singur, nu am copiat. Am facut asta pentru tine, ca doar eu
scriu caligrafic

| Anonima1abc234 a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Ai menționat ca nu sunt copiate...ce-l puțin primul este cu siguranță, deoarece il stiam deja de multă vreme! laughing daa măcar efortul de "CTRL+C; CTRL+V, "măcar efortul sa-ti tie apreciat(efortul de a copia) laughing)

| TiberiuFasole a răspuns (pentru Anonima1abc234):

Frate/Sora, am mentionat in raspuns ca ele sunt de pe net, nu-s inventate de mine, dar eu le-am scris, nu am dat Copy Paste de pe un site, toate glumele sunt scrise de tastatura mea. Ce naiba?! Efort de a copia? Ai zis in gluma "AMUZANTA", nu poate fii amuzanta daca e inventata de noi. Frate, eu ti-am dat mai multe glume amuzante. Am facut ce ai cerut. Ai zis ca dai funda la gluma cea mai amuzanta. N-ai zis inventata de noi. Nu am dat CTRL+C si CTRL+V, ci le-am scris eu cu tastatura mea, dar ele-s copiate de pe alt site.

11 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Un copil nu plange cand e violat de un pedofil.
Pentru ca-i place
owowowowo

| KillMePlease a răspuns:

nu e nevoie de vreo gluma!
doar razi!

| AirănMeidăn a răspuns:

mama ta

| Copac13 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

MuscleMan? O.o

| Copac13 a răspuns:

Erau 2 cai pe un camp unul era negru iar celalalt era mai la stanga
ce scrie pe aeroportul national al canibalilor
bine ati venit mancavas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cioc cioc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă unul după altul noi vedem soarele atunci aduc mușuroi pe ac de Scufiță Roșie când pe legumă se alungește mă aruncă pe anus când nu mă tem de cine sunt în pleoape sunt un mai mult de o armaghedon.

| Patruzecisidoi a răspuns:

Doi copii numarau o bila