| SweetTFresh a întrebat:

Funda pentru cea mai amuzanta gluma!

9 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Trump.

| gemeni6226 a răspuns:

Intr-un compartiment de tren, un oltean si un ardelean.
La un moment dat, ardeleanul scoate o litra de palinca, slanina, pita, o ceapa si incepe sa manance, tragand din cand in cand si din palinca...
Olteanului i se face de o dusca, dar cum sa intre in vorba?
La un moment dat, vazand ca tuica e pe terminate, isi ia inima in dinti si se apropie de ardelean:
-Ma cheama Radu!
-Apai, no, daca te cheama, du-te...

| gemeni6226 a răspuns:

Doi ardeleni cinstesc intr-o seara. A doua zi se intalnesc la una mica:
Ion: No,tu cum ai ajuns acasa mai Gheorghe?
Ghe: No,am mai cazut prin santuri dar am ajuns.Dar tu Ioane?
Ion: No, eu mergeam pe mijlocul drumului si deodata mi s-aridicat asfaltu-n cap si am dormit in picioare toata noaptea.

| PersonajFictiv a răspuns:

Toate intrebarile de pe TPU sunt inteligente. - cea mai amuzanta gluma, haha.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

De ce a trecut vaca strada?
Ca asa a vrut muschiul ei.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

I don't always die, but when I do I don't. - Harry Potter/Doctor Who/Captain Jack Harkness

| Desireღ a răspuns:

Staaai să mă gândesc la o glumă

| RappaNow a răspuns:

Ști cum se numește un câine chior? chihuahua laughing

| fgdgdfbdxfgnxfjnfdzfd a răspuns:

Bula se masturba in baie, când la un moment dat deschide taica-su usa si il surprinde pe bula in actiune, intrebandu-l pe Bula: Da ce faaci? Bula raspunde: Invat p.a sa zboare.