| ღDiissyღ a întrebat:

Spuneti-mi intamplari amuzante din viata voastra!

1 răspuns:
| thelowe a răspuns:

In clasa a 9-a imi placeau mai multi baieti din clasa a 12-a.acestia erau prieteni si stateau dimineata pe trepte, imediat dupa intrarea in liceu. femeia de serviciu spala dimineata gresia incat sa fie totul curat.si eu vreau sa urc scarile(trebuie sa mentionez ca eram foarte timida,(si acum mai sunt un pic)) si cad la picioarele lor.iti dai seama ce penibila am fost.baiatul care imi placea in mod mai deosebit dintre cei de acolo s-a oferit sa ma ajute insa nu l-am lasat.m-am ridicat si aproape ca am fugit.
sau, eram in claas a 7-a si aveam de mers pana sa ajung la scoala 2 km.si plec de acasa si strabat aproape tot drumul si constat ca nu am ghiozdanul laughing. deci, am plecat la scoala fara geanta.maxim.
una mai recenta, din vara.parintii mei erau plecati la o nunta in tm iar eu aveam de mers la randul meu la o alta nunta.asa ca inchid usa si imi iau cheile cu mine. avand pantofi cu un toc foarte inalt la un moment dat m-au durut picioarele si am iesit pana afara cu o prietena.si acolo ne intalnim cu un vecin care a fost foarte amabil si s-a oferit sa ma duca acasa sa ma schimb.asa ca plecam toti 3 spre casa mea.cand suntem aproape de casa eu realizez ca nu am cheile.ele imi erau in plic si ala imi era in sala, la nunta.deci am batut vreo 15 km degeaba.