| vẵñåtoяUdỉñPådUяε a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste comentarii rautacioase pentru cu*vele astea de la mine din clasa care se dau la profi straight face plz.cat mai rautacioase sa fie. dar daca s-ar putea si amuzante.big grin mersi :*

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Daca e deschis geamu in clasa:ba,inchideti-l repede ca isi ia zboru parashuta asta,*numele„fetei"*
. poti tot timpul sa faci aluzii de ex,daca e liniste in clasa spui:"un moment de reculegere,a murit si ultimul neuron al..."
daca spune ceva aiurea:iar ti-ai uitat creieru acasa?
daca merge pe holu scolii la brat cu o prietena,sa ii zici prietenei:ba,sa nu ii dai drumu, ca parasuta isi ia zboru!

mai le „adaptezi"tu situatiei...da spune ce iti vine pe moment, nu trebuie gandite.altele nu imi vin in minte acum...bye.happy

2 răspunsuri:
| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

2kg de miachiaj nu inlocuiesc o frunte laughing

| Dydyx123 a răspuns (pentru YOUdriveMEcrazy):

Buna. Si cu ce te ajuta daca jignesti? Doar mentii conflictul aprins, incat probabil vor riposta si ele, simtindu-se vizate.
Mai bine te focusezi pe invatat si pe hobby-urile tale.