| anonim_4396 a întrebat:

nu vreau sa aud comentarii rautacioase. Deci, am 13 ani(facuti de 1 luna) si sunt virgin,nu ca nu am avut sanse sa fac sex,dar fetele de la mine din clasa sunt niste curve, iar prietenii cred ca am facut deja sex, ce spuneti, sa fac sex cu o fata de la noi sau sa astept pana o sa-mi placa de o fata?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai rabda 5 ani

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce panarama de om esti, le faci pe fetele alea cu.rve in conditiile in care tu la 13 anisori alergi dupa p? hai sa presupunem ca ai pus intrebarea la panarama

| corbulalbrosu a răspuns:

Serios ma, pe cuvantul tau de onoare? esti sigur ca sunt curve rolling on the floor, in acest caz doamne fereste sa faci sex cu vreuna, poti fi sigur ca nu sunt pline si de BTS-uri? Te sfatuiesc sa dai tare la laba nu de alta dar iti vei proteja cuculetul si il vei pregati pana in momentul in care vei intalni o doamna.

| Fatamuntilor a răspuns:

In felul cum descrii tu fetele, ramai virgin toata viata!
GARANTAT!

| farfuriaverdex a răspuns:

Daca parerea ta la varsta asta este ca ai colege c.e o sa ai mult de asteptat pana o sa te maturizezi si o sa intalnest o fata care sa si vrea sa faca sex cu tine, s. nu e painea cumparata de la magazin

| NumaiIdioti a răspuns:

Ce stii tu mah bulache ce e o cuurva? Tie inca iti mai cad dintii de lapte si te gandesti la sex. Asteapta sa-ti apara 2-3 fl0ci si pe urma

| EdYsOr112 a răspuns:

Serios?,un raspuns bun nu puteai da?

| EdYsOr112 a răspuns:

Fara alte comentarii, daca intreb toti copii din clasa, poate si din scoala, majoritatea le-au tras-o aproape tuturor fetelor de la mine din clasa, dar nu am cu cine sa discut civilizat pe site-ul asta...

| slm93 a răspuns:

Vaai de noi cu generatiile din ziua de azilaughing)) la 13 ani completam oracole puta nu stiam ce e aia o curva...sa ales prafu de tineretul din ziua de azi