| larymebesk a întrebat:

Buna imi spuneti si mie cu ce obiecte as putea sa ma masturbez! Am incercat cu degetul dar nu merge! Dau fundita, fara comentarii rautacioase va rooog!

15 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Cu telefonul, il dai pe vibratii, o banana.

| Ingerash a răspuns:

Cu rimelul

| AnnaMaria a răspuns:

Cu telecomanda. rolling on the floor

| EuOO a răspuns:

Greu în zilele noastre cu aşa ceva. Ţi-aş recomanda degetul din mijloc. Ştiam că e cel mai lung.

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Un vibratorthinking Fundabatting eyelashes

| summer12 a răspuns:

Gasesti tu ceva prin frigider.

| looolliika a răspuns:

Bah poate e minora n-are bani sasi cumpere vibratoare laughing(sorry )ia-ti thu. un pix si bagatil acolo laughing

| emima a răspuns:

Offf doamne lumea asta

| compaq15 a răspuns:

Add:andrey_papillon b-), iti spun toate metodele big grin

| Narcis196 a răspuns:

Daca degetul nu ajunge inceara si tu vibratoru sau un baiat ca ala sigur te va satisface

Sunt disponibilhappylaughing)laughinghappyhappylaughing

| Aannddrraaaaa a răspuns:

Cu ajutorul unui baiat e cel mai binewinking.si te vei simti mai bine si in compania luilove struck.(daca nu vibratorul)hee hee! funda?

Răspuns utilizator avertizat
| andr33hk a răspuns:

Foloseste lingura.

| CoStYn33L a răspuns:

Ai putea sa incerci un morcov, castravete sau o banana.

| ManOfWar98 a răspuns:

De unde esti?