| ZozoleDeLămâie a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste intaplari amuzante de cand erati mici cea mai amuzanta primeste funda

Răspuns Câştigător
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Hello.
Păi, bunica mea făcea injecții la găini și am vrut și eu să fac și o găină nu stătea și am băgat-o în mașina de spălat. : )) Apoi a stat, dar evident că am scos-o moartă.
Ce aventuri... rolling on the floor)
Baftă.

12 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Eu la 2 ani am facut diaree in vana apoi pe la 3 ani eu il asteptam pe taicameu sa vina ( era ziua mea ) si am auzit nu mai stiu de la cine du-te in **** calului si cu multi invitati eu am urlat dal in **** calului laughing apoi la 5 ani aveam un cart cu pedale si m-am jucat need for speed acolo am vazut nitrogen la masini eu am pus o sticla se sampon plina cu apa si am inceput sa dau drumu cand treceau oameni pe trotuar zicand ca dau curse cu ei.
La 6 ani intr-o vara aruncam cu cleme dupa oameni de pe balcon.

| TooNight a răspuns:

Mai demult, cred ca aveam vreo 5-6 ani, am fost in excursie.Si am fost la hotel, si inauntru era o sala de ping-pong.Totu-i bine si frumos pana sar supa mingiuca cu capu de perete.rolling on the floor
S-o zguduit toata sala aia cand am dat cu capurolling on the floor

| MrsDraguttza a răspuns:

Eram intr-o camera de hotel ( cred ca aveam 6 7 ani ) cu niste fete... ( parintii erau intr-o camera separaat )
si am facut pe mine...
speriata am schimbat salteaua cu un pat in plus laughing

| DWDT a răspuns:

Pe la 7 anisori fugeam pe drum in puta goala dupa toate persoanele care mergeau cu bicicleta laughing

| ZozoleDeLămâie explică (pentru DWDT):

Tu o ai pe cea mai amuzanta dra am dat deja funda sorry laughing

| DWDT a răspuns (pentru ZozoleDeLămâie):

Lasa' oh go on

| ZozoleDeLămâie explică (pentru DWDT):

E rau imi pare

| ClaraLove a răspuns:

Am cazut in lac in ziua de Pasti si apoi m-am trezit cu un peste in cizma.

| IasMin1 a răspuns:

Un coleg zicea eu beau din puta ta.

| ºRaLuKaº a răspuns:

Un copil m-a luat de cur si a zis: Scuze nu de acolo vroiam sa te iaustraight facelaughing