| innamihha a întrebat:

Vreau si eu sa îmi spuneti un telefon sau mai multe care sa fie android, pe touch screen si sa fie sub 15 milioane!
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Uite la ce m-am gandit eu :
http://www.emag.ro/......DWY7QBBBM/

Am ramas placut impresionat pe performantele lui. Sub ecranul de 5.5'' se ascunde un procesor octa core de 1. 7ghz, 2gb memorie ram, si o memorie interna de 8gb. Daca vrei mai mult, se rezolva cu un card micro sd. Telefonul are o camera de 13mpx, iar pe fata cea frontala de 5mpx. Bateria la 3200mAh are o autonomie destul de mare. La exterior telefonul este facut din materiale de calitate, placut la atingere!

Bft! :)