| anonim_4396 a întrebat:

Stiati ca exista o competitie recunoscuta international in care competitorii se lupta cu degetele de la picioare? funny...nici nu vreau sa stiu cum decurge un antrenament!

Răspuns Câştigător
| Happy a răspuns:

Antrenamentul se decurge cu degetele de la mana rolling on the floor am auzit si eu de competitiile acestea. Miar place si mie sa particip la una

3 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Ce ciudat, asta imi aminteste cand fratele meu si cu mine, ne impingeam talpile de la picioare sa vedem cine e mai puternic.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Tareeee! laughing eu ma intreb: oare ce echipament or avea?! big grinhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Haioasa intrecere, cred ca se lasa cu praf de talc.