| Gumiţă a întrebat:

Ştii? raised eyebrows Dimineata cand m-am trezit te-am vazut in patul meu thinking confused dormeai dar neah am zis sa nu te deranjez happy Daaa...de ce eram defacut la pantaoni si tu in ţaţele goale thinking

Răspuns Câştigător
| LoL a răspuns:

Te-am ajutat sa faci laba iar tu mi-ai atins tatele sa te dai mare la scoala...T_T.mai bine faceam sex cu un bou! o ai prea mica!

17 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

A fost prea cald si mi-a cazut sutienul...
Cat despre tine, ce ai facut de aveai pantalonii desfacuti?smug
*fata mode off*

| Bogdanux a răspuns:

Ne racoream si noi.Bambuchaaaa.

| PotcaPădurii a răspuns:

Gumita, ai mai postat intrebarea asta. Si dupa asta mai ai si tupeul sa-mi furi bustiera.

| lalalalallll a răspuns:

Nu sunt lesbi.

| RockaruL a răspuns:

Dar eu sunt baiatpuppy dog eyesGayule!

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Si eu care credeam ca esti fata...

| MimiPopescu a răspuns:

E elementar, dragul meu Watson. Raspunsul e...mda, habar nu am.

| SomebodyWhoIsHere a răspuns:

Mda ba vezi ca aia era verisoarata nu eu.Nu fi prost.laughingrolling on the floor

| Șosețică a răspuns:

* mode pitsy on *
Pai sHiy eO am avuut fanthessszzHiyy si nah thuuu fathhaa cruedeam si eO ca nu o shaa ma vuezZzi, deciu shunt fOartue suparathaa ca nu m'ai platuuit phbbbbt esti foarte rau phbbbbt

*mode pitssyy off*

Ptca asa am dorit eu happy

| Aleqa a răspuns:

Poate era o pisicuta din asta de`a mea si sa transformat in fetita fara bustierapuppy dog eyes!
Hai nu fii bad boyphbbbbt!rolling on the floor)

| iricool1996 a răspuns:

Simplu,fa fata adevarului:VISAI! In realitate te bateamcu biciul iar tu m-ai inteles gresit!

| Gumiţă explică:

@LoL
Nebunica mea!:*

Răspuns utilizator avertizat
| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Daaa? laughing Crezi ca s`a intamplat ceva?laughingNuu

| Lalalalalalalalaaaaaaaa a răspuns:

Pfff...nu mai stiu!:S
eh...bine ca era doar in ţaţele goale laughing

Întrebări recente