| SimonaA7 a întrebat:

Un raspuns pls...deci ieri dimineata cand m-am trezit m-a trezit cu o senzatie nu stiu cum sa explic... m-am pregatit pentru scoala si cand m-am uitat la incheietura mainii drepte am vazut niste pete roz un fel de bube sau ceva de genu una sus si una jos una langa alta (n-am bagat de seama). asa aseara m-am culcat si cam pe la 3 m-am trezit si eram in aceeasi pozitie ca si cand m-am culcat numai ca plapuma era deranjata! azi dimineata cand m-am trezit ma uitat din nou la incheieturi si am remarcat ca imi trezute bubitzele alea de la mana dreapta dar au aparut la mana stanga fiz la fel. cand am venit de la scoala m-am uitat iar si au disparut,, hmm stii oare inseamna ceva?

Răspuns Câştigător
| Maidanezul a răspuns:

Vezi ce maninci, nu mai pune gura pe toate prostiile.Se poate sa fi facut o alergie la ceva sau urticare.Nu pune gura pe cola iaurturi colorate si tot ce este sintetic, la culcare maninci 1 mar /seara dar din piata romanesc

1 răspuns:
| andreeaandreeadeea a răspuns:

Poate vreo alergie "temporara"?thinking