| 0PopaPorno a întrebat:

Stiti ca iti poti face la telefon, ca atunci cand te suna cineva in loc sa intre casuta vocala si sa zica:Ati acc casuta voc a nr...etc), cel care suna, sa auda vocea tah spunand ceva, si ma gandeam ce mesaj sa-mi pun, deoarece:"Salut, sunt Edy, lasati un mesaj" e prea simplu, as vrea un mesaj amuzant... Ceva idei?laughing

5 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Ai putea:salut,sunt edy. daca imi lasti un mesaj interesant,poate va sun inapoi.

salut, sunt edy, lasa un mesaj si daca am chef te sun inapoi.

| DaVà a răspuns:

Coae ai apelat grasit asa ca...dai o bere? Daca nu macar lasa un mesaj.

| LoL a răspuns:

Buna.Ai format un numar gresit dar daca tot ti-ai consumat un minut din viata lasa un mesaj.

| TwixulDrept a răspuns:

SALUT! Ati format numarul... (nr tau de tel). Acest numar imi apartine mie Edy. Ai format corect? Lasa un mesaj dupa semnal BEEEEEEEEP. Asa se zice nu e o injuraturawinking BEEP

| roxanik_6709 a răspuns:

Suna la 334 sau 333 daca esti pe Vodafonehappy.sau nu stiu incearca poate merge si pe alte retelehappy. fundabatting eyelashes?