| anonim_4396 a întrebat:

Ce softuri pentru Symbian pentru Nokia stiti? Pentru a bloca instantaneu apelurile primite de la ceilalti si numerele necunoscute. As vrea un soft daca exista sa redirectioneze apelul catre casuta vocala instantaneu de cum suna sa-l trimita catre casuta vocala ca sa-l taxeze.Si daca mai stiti vreun soft gen BlackList care pot seta o voce, ca atunci cel care apeleaza sa auda vocea aia.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia vezi daca are Nokia E65 aceasta setare ca eu nu am gasit-o restrictionare apel.
Multumesc de recomandare.

| gabriel29 a răspuns:

Este ciudat pentru ca majoritatea tipurilor Nokia au la setare apeluri sau la securitate, redirectionare apel dar depinde de tipul telefonului pe care il ai, oricum incearca si HandyBlacklist si vezi daca iti rezolva problema.