| KamaSutra a întrebat:

Stiti ce am observat?
Mai sunt useri(necuncoscuti) care vin si pun o intrebare si n-au decat 2-5 raspunsuri. Iar la ceilalti mai cunoscuti pe-aici raspunsurile variaza de la 30 pana la 90
De ce? thinking

53 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Ce descoperire...
@.@
ăia "cunoscuţi" au mai mulţi "prieteni" pe site care văd întrebarea şi se hotărăsc să dea şi-un răspuns... şi la întrebarea respectivă mai apar vreo 2-3-4 (câţi or fi) care au chef de off-topic...şi mda

| KamaSutra explică (pentru KillMePlease):

Pai si chiar daca n-ai multi prieteni, intrebarea apare pe pagina categoriei si este vazuta...deci?

| KillMePlease a răspuns (pentru KamaSutra):

N-ai prins ideea... lasă

| KamaSutra explică (pentru KillMePlease):

Meh...bine sad

| raMLesS a răspuns:

Pentru că-s prea popular eu şi de aia :

http://www.tpu.ro/......eferate-3/

=))))

| SergiuBoss11 a răspuns:

Totul e vag in sufletul meu

| KamaSutra explică (pentru SergiuBoss11):

Nu a inteles sufletul tau ce vrea sufletul meu sa-i transmita? sad

| LePotato a răspuns:

Ce descoperire....simplu, avand prieteni multi le apare notificarea cu intrebarea si aia e, se gandesc si sa raspunda...de acolo si peste 50% din raspunsuri.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Da, am observat asta. Pentru ca noi, cei cunoscuți, ne avem unul pe celălalt la "prieteni" și ne apare la notificări când pune cineva o întrebare. Și e mai ușor să dam pe notificare decât să ne uitam la categorie cine ce întrebări a mai pus.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Pentru ca, de ex eu, nu stau sa raspund tuturor ca am plictisesc.Le aleg pe alea interesante sau pe alea puse de prietenii din lista.De exemplu acum iti raspund tie fiindca stiu ca ma placi, odooodoodoodo

http://media.giphy.com/media/1TG2zzkNW2Ou4/giphy.gif

| KamaSutra explică (pentru FABULOSUL6000):

Ma asteptam la o poza mai scarboasa sau rautacioasa... thinking

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Eu nu sunt rautacios, doar comic si ironic, de multe ori.Cea rautacioasa esti tu.

| KamaSutra explică (pentru FABULOSUL6000):

Pentru ca ma enervezi!

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Eu doar glumesc, te sacai. Daca tu nu sti de gluma si te enervezi, de aia te bat si eu mai tare la cap, fiindca ma amuza modul cum te enervezi.

| KamaSutra explică (pentru FABULOSUL6000):

Ok angry
Si ti se pare ca ai glume bune?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Da,majoritatea asa crede.Fie virtuala sau reala parerea e unanima. Daca tu crezi altceva e doar parerea ta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KamaSutra):

Ohoooo, creste tensiunea laughing

| KamaSutra explică (pentru anonim_4396):

Creste rau de tot laughing)

| KamaSutra explică (pentru FABULOSUL6000):

Okey... rolling eyes
Nu ma mai enervez daca nu te mai legi de chilotii meibig grin

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Ok,we have a deal! Oricum voiam sa te intreb ce marime porti la sutien, deci am epuizat subiectul cu chilotii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KamaSutra):

laughing

| KamaSutra explică (pentru FABULOSUL6000):

Nici asta nu-ti spun
Ghiceste

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Ei,asta e alta kama, asa se pricepe gluma. happy

| KamaSutra explică (pentru FABULOSUL6000):

laughing)
ma bucur ca iti place kama asta happy
deci?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Deci ce? Imi spui ce masura ai la sutien? laughing

| KamaSutra explică (pentru FABULOSUL6000):

Nu, tu trebuie sa ghicesti big grin

| syd2 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Nu te mai lua de ea ca te bat!

| KamaSutra explică (pentru syd2):

Multumesc :''> kiss

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru syd2):

Cu degetele de pianist? Sau te superi si arunci cu vioara dupa mine? Eu zic sa o lasi pe kama, de ea risc sa imi fie frica laughing

| KamaSutra explică (pentru FABULOSUL6000):

Nu te mai lua de el. AI INTELES?! angry

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Aoleoo,bine,numai nu da I don't want to see

| KamaSutra explică (pentru FABULOSUL6000):

Asa!

| Croampa a răspuns:

Hă?

| KamaSutra explică (pentru Croampa):

N-ai inteles?

| Croampa a răspuns (pentru KamaSutra):

Nu prea.

| KamaSutra explică (pentru Croampa):

Intrebare user necunoscut: http://www.tpu.ro/......ra-google/ -are putine raspunsuri
Intrebari ale veteranilor: http://www.tpu.ro/......ai-ziceti/
http://www.tpu.ro/trivia-amuzante/cine-e-on-categoria-asta-e-cam-pustie/
http://www.tpu.ro/......t-ba-nene/ -au peste 30 de raspunsuri
De ce e o asa mare diferenta?

| Croampa a răspuns (pentru KamaSutra):

Userii " noi" si necunoscuti nu au atatea persoane la prieteni care sa vada intrebarea + daca cineva ii raspunde lui Dante sau mie sau unui user veteran, useru' respectiv reply-aza la fiecare raspuns pentru ca ii cunoaste pe cei care i-au raspuns

| KamaSutra explică (pentru Croampa):

Thx pentru explicatii

| syd2 a răspuns (pentru Croampa):

Uu, ce dragut, de ce anume pe mine, sunt special blushing

| Suck a răspuns:

Cui ii pasa? Pana la urma toti am fost asa la inceput, sa se bage in seama si ei, sau mai bine nu, au o viata sa si-o traiasca. Unii cauta aici doar amuzament nu ca si altii care cauta cu disperare atentie... nu se oftica ei pentru asta si te oftici tu, mda... ti se potriveste a doua categorie.

O zi buna sa ai!

| KamaSutra explică (pentru Suck):

Mda,eu nu caut atentie, dar daca tu asta crezi, problema ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca faceti chat la intrebari cum de n-ati observat? Sunteti mai preocupati sa vorbiti unii cu altii decat sa dati raspunsuri amuzante...

| doreal a răspuns:

Pentru ca unii intretin conversari pe intrebarea aia. Nimic nou.

| L1feDRAIN a răspuns:

Pentru ca au 2 prieteni si atat, dar toti care ne "stim" suntem in prietenii fiecaruia si cind cineva pune o intrebare o vad toti, dar cei necunoscuti.le raspund doar cine se mai uita la intrebarile noi de pe T/A si atat.

Poftim o explicatie buna.

| KamaSutra explică (pentru L1feDRAIN):

Pai si nu se uita nimeni?

| KillMePlease a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Exact

| L1feDRAIN a răspuns (pentru KamaSutra):

Nu, pentru ca cred ca toti userii T/A ii au in lista de prieteni. Si nu e nevoie sa se uite la categorie pentru ca o sa le apara la notificari.

| KamaSutra explică (pentru L1feDRAIN):

Aha
ok,am inteleswinking

| L1feDRAIN a răspuns (pentru KamaSutra):

Cu placere ))

| vaporwave a răspuns:

no shet sherlock
pentru ca e o categorie de rahat si mai mult se face chat, nu conteaza ceea ce scrii de fapt.

| syd2 a răspuns (pentru vaporwave):

Like + vot, Realitatea in direct.