| Rawr_2309 a întrebat:

Unii useri de pe TPU, se dau tare importanti.
Ati observat?
Adica nu poti sa pui o intrebare, ca vin unii cu raspunsuri fara rost.
Sunt singura care am vazut asta?
Sau mai sunt persoane?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Kristtine a răspuns:

Dragă Rawr, nu eşti singura care a văzut asta. Şi eu am văzut că mulţi vin cu răspunsuri inutile şi unele chiar în batjocoră. Dar n-ai ce să le faci. Dacă atâta îi duce capu oh go on.

5 răspunsuri:
| DعeutZa a răspuns:

Mm daaa...am observat ca unii iau la misto unele intrebari. poate persoana aia chiar are nevoie de ajutor in problemele personale etc. si isi doreste un sfat prietenesc.nu glume d prost gustsad

| TheNinthKoopa a răspuns:

Mai sunt destule persoane sa comfirme teoria asta... din pacate. >_>

| cocolinoung a răspuns:

Dar daca intrebarea este de o prostie rara, oare ce sa raspunzi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha, am vazut. Dar si eu uneori ma port asa, dau raspunsuri aiurea, asa ca tare nu ma stresez cand o fac altii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cocolinoung, poti sa o ignori.