| anonim_4396 a întrebat:

Ştiţi cumva, după ce trece pandemia mai trebuie să ne spălăm pe mâini?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pacat de cei care nu inteleg o gluma, da ne vom spala cu faina ramasa si drojdie

| sabin89 a răspuns (pentru RAY):

Zice că şi-au propus chinezii să ne mai trimită un virus. Să învăţăm să ne spălăm şi pe picioare happy

| RAY a răspuns (pentru sabin89):

Buna idee sabin, apropo natura umana consta in instictie, emoti, sentimente, frica la asta ma referit

| LPCTSTR a răspuns:

Sansele de infectare se schimba, riscul de transmisie niciodata.
Daca tu vrei sa-ti asumi riscul de a experimenta infectia, nimeni nu te tine sa nu te speli pe maini... ca si cum nu era deja obligatoriu sa o faci si inainte... straight face wave

| sabin89 a răspuns (pentru LPCTSTR):

happy

| RAY a răspuns (pentru LPCTSTR):

E o gluma

| aXy99 a răspuns:

Vrei sa spui ca acum te speli?

| gemeni6226 a răspuns:

Eu m-am spalat si innainte.Nu inteleg care e problema?happy

| gemeni6226 a răspuns (pentru gemeni6226):

Si nu numai pe minalaughing))

| sabin89 a răspuns (pentru gemeni6226):

Te spălai şi pe picioare? înainte zic. happy

| gemeni6226 a răspuns (pentru sabin89):

Lol.lol lol tu ce crezi?

| GrroanofwinD a răspuns:

Da, cu salivă.