| PREDAERIK123 a întrebat:

Stiti niste glume bune ca sa le spun prietenei mele?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce brutarul a intrat la închisoare?
-
A bătut prea multe ouă.
Un ofițer la altul: „Ce au oamenii, nu facem nimic.
Rețeta spunea „Setați cuptorul la 90 de grade". Și cum pot deschide aragazul acum?
Ce are patru picioare și poate zbura?
-
Două păsări.
Soția mea m-a acuzat că sunt travestit. Așa că i-am împachetat lucrurile și am plecat.
Femeie: Acești pantaloni mă îngrașă.
-
Omule: nu știu. În orice caz, nu le-aș mânca.
Majoritatea oamenilor mă privesc șocați când află ce electrician rău sunt.
Râde, iar lumea râde cu tine. Farts și lumea nu mai râde.
Colegul meu a vrut să cumpere un Labrador. Atunci a trebuit să-l scot din asta. Adică „Uită-te la mulți proprietari care au orbit!"
Ce au în comun femeile și tornadele: mai întâi umed, apoi furtunos și apoi casa a dispărut.
Am primit în sfârșit o astfel de cutie de acoperiș pentru mașină. Cu adevărat practic, trebuie să spun. Cu greu mai auzi copiii.
Cea mai scurtă glumă din toate timpurile: închirierea lemnului de foc
Spune soția la telefon: "Îmi pare rău, iubito, pur și simplu nu mai pot. Ar trebui să ne despărțim "
-
Spune bărbatului: "Da, bine, dar tu închizi primul!"
De ce a mers Donat la dentist?
-
Pentru a obține o nouă umplutură!
Care sunt ultimele cuvinte ale unui parașutist
-
„Întotdeauna nenorocitele de molii"
Astăzi am vrut să arăt foarte sexy. A fost apoi dus la spital cu un accident vascular cerebral suspectat.
De ce căpitanul a scufundat submarinul?
-
A fost o zi de porți deschise.

Cum numiți femur fracturat în chineză?
-
Knicki-Knacki Nah-Bei-Sacki.
"Alege-te!" - "Alege-te!"

Când vrăbiile se ceartă.
De ce veganii nu beau apă de la robinet?
-
Pentru că vine de la robinet!
Cum era starea de spirit din RDG?
-
„A fost destul de limitat".
Ce ceai este mai bine să nu bei?
-
TNT
Bunico, de ce răsfoiți necrologurile tot timpul?
-
Am vrut să știu cine a devenit celălalt din nou.
2 arhitecți în Pisa. Unul dintre ei întreabă „Chiar vrei să construiești turnul atât de sus?"
-
Spune celălalt „ce poate merge prost"
Pacient: Sunt atât de nervos. Aceasta este prima mea operație.
-
Doctor: Nu-ți face griji, și al meu.
Arheolog la o săpătură: scheletul este în mod clar feminin. Articulațiile temporomandibulare sunt foarte uzate.
Două valuri se întâlnesc în Marea Nordului.
-
Unul dintre ei spune: Cred că trebuie să mă rup imediat
Tată, ce este un travestit? - Trebuie să o întrebi pe mama, ea știe!
Ce trece prin mintea unei muște când zboară împotriva parbrizului la 160 km / h?
-
Bum
Care au fost ultimele cuvinte ale profesorului de educație fizică?
-
"Toate sulițele pentru mine."
Cum numiți albul în rahat de pasăre? Si rahat de pasare!
Cea mai scurtă glumă din lume:
-
Tren din lemn
Papi, e un om la ușă. Spune că colectează pentru casa de bătrâni.
-
Oh, e grozav. Dă-i bunicului.
Ce balene este mai bine de evitat?
-
Balenele ucigașe
Cum castrezi un frigider?
-
Deschideți ușa frigiderului, scoateți ouăle, închideți ușa!

https://www.aberwitzig.com/kurze-witze.php

| gabicoo a răspuns:

Uite una cu care sigur o dai pe spate:
"Draga mea vreau să-ți mărturisesc ceva: Sunt însurat"
Sau
"Tocmai m-am îndragostit de măta"
winking

| tigaie67 a răspuns:

Am niste basini periculoase in mine

| Pricked a răspuns:

Voiam să spun "tu", dar mi-am dat seama că ar fi cam dur. Bine că mi-am dat seama la timp.

| Mirel4412 a răspuns:

Buna ca urata esti deja

evenso
| evenso a răspuns:

Doua prietene se plimba. La un moment dat una zice celeilate: Auzi draga, parca miroase a sperma./... La care cealalta: Scuze, am ragaitlaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-am înșelat=umor negru.