| 이벨 a întrebat:

Stiti pe cineva care s-a nascut in 29 februarie? Ziua asta e numai o data la 4 ani. Cum isi sarbatoresc zilele de nastere acei oameni? Sunt foarte curioasa.

Răspuns Câştigător
| CrowUp a răspuns:

Da stiu.Prietenul meu este nascut pe aceasta data.
Ei isi sarbatoresc ziua.Deci cand e 28 februarie si atunci si cand e 29 februrarie

8 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Şi-o sărbătoresc în 28 februarie...-_-

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

WOW...
O data la 4 ani! Oooo...
Si da, cunosc pe cineva.

| itscloudyoutside a răspuns:

Sincer nu stiu pe nimeni care s-a NASCUT pe 29 februarie, doar bunicul meu a murit atunci. Pai ce pot sa zic? Ori si-o sarbatoresc doar din 4 in 4 ani, ori pe 28 februarie sau de 1 martie.

| ASIGURATORUL a răspuns:

Marian Vanghelie, primarul sectorului 5.

| Gandăr a răspuns (pentru ASIGURATORUL):

M-am uitat pe Wikipedia, este pe 28 născut. D:

| AnneBre a răspuns (pentru Gandăr):

Tu chiar te interesezi de Vanghelie?-_-

| Gandăr a răspuns (pentru AnneBre):

Am fost curioasă D:
Căci ar fi cam prima persoană de care am aflat că-i pe 29 D:

| Dragutza333 a răspuns:

Tata si sarbatoreste destul de putin in anul cand nu este ziua de 29