| lolium a întrebat:

Persoanele nascute pe 29 februarie isi sarbatoresc ziua de nastere o data la 4 ani?

7 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Da, am citit pe internet ca asa-i laughing.

| Bondarel99 a răspuns:

Eu sunt pe 28 laughing mare noroc.Cei care sunt pe 29 isi sarbatoresc cu adevarat ziua de nastere 1 data la 4 ani, dar iti dai seama ca aniverseaza in fiecare an, cel mai probabil pe 28 laughing

| KiddaBăă a răspuns:

Ce bine că sunt pe 18.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Da. Aşa e şi acei ani se numesc bisecţi.
Pe curând!

| Zatharra a răspuns:

Cam da...verişorul meu, în anii în care nu e 29 îşi face ziua pe 1 martiewinkingMare brânzălaughing

| Daniel55 a răspuns:

Da dar cred ca primesc la cadourilaughing

| AmBer4MuSic a răspuns:

Nu. Depilda si-o sarbatoresc de 1 Martiewinking Funda te rogg happy