| Bya132 a întrebat:

Ştiţi, uneori mă întrebam: Ce e cu utilizatorii de genul lui @BiancaFetitza alandala, cum Doamne iartă-mă s-o numii, pe TPU? Adică, adminii chiar nu se uită ce specimene umblă prin categoriile ăstea?
De ce TPU se mişcă mai rău decât o broască ţestoasă?
Uite de asta! Că pun unii useri întrebări irelevante, şi bine-nţeles toată lumea se-ngrămădeşte să răspundă, să le i-a în bătaie de joc, să au de cine râde, să îşi facă 1000 de... nervi (ca să nu spun altfel) şi să facă pe "Ştefan cel Mare" că ei sunt şmecheri şi forţoşi şi o gonesc pe BiancaFetitza de pe TPU şi mai ales Trivia/Amuzante(t/a)
Uitaţi care e faza:
Nu vă apucaţi să vă daţi mari, şi nu ştiu ce când puteţi foarte repede, simplu şi uşor să luaţi linkul de la profilul userului BiancaFetitza, să daţi la CONTACT, arătaţi adminului linkul, îi spuneţi să se uite la întrebările userului (eventual, şi linkul întrebărilor), şi o "raportaţi" pentru întrebări irelevante.
Ce stăm să ne ţigănim şi să ne zbătem, să ne ofticăm... să îi spunem să plece; etc, etc.

Ştiţi, îmi pare rău uneori de bieţii Apache şi Comy. Uitaţi, nu înţeleg, eventual, explicaţi-mi! Adică: "Apache, dragostea fetelor de pe TPU". Apache este un tip de treabă, simpatic şi are simţul umorului. Este inteligent, etc. etc, nu mă apuc să fac biografia lui. Lăsaţi-l pe băiat în pace, adică, aici nu e site de matrimoniale, dacă chiar vă place atât de mult, nu o mai exprimaţi public! De ce s-au inventat mesajele private? Îi cereţi ID-ul şi punct.
Cât despre Comy, nu înţeleg care e faza, nici cu el. E un tip cu simţul umorului, de treabă, şi iar la fel. Dacă vreţi să vă împrieteniţi, cereţi ID-ul pe privat. Nu vă mai zbateţi şi nu vă băteţi cu pumnii în piept degeaba.
Mai de fiecare dată găsesc întrebări de gen: "Apache, vrei să fi soţul meu?"
"Comy, vrei să te însori cum mine?"
Încerc să ignor, dar deja sunt prea multe.

Ştiu, am scris romane, dar am spus ce simt şi nu-mi pare rău. Voi, judecaţi cum vreţi. Nu mă luaţi cum: "Care e întrebarea?" Pentru că n-are sens. Eu v-am spus ce simt şi voi comentaţi. OK? Hai, începeţi!

Răspuns Câştigător
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Eh,dudă...după cum prea cred că şti,nu mulţi te vor lua în seamă,şi puţini vor fi cei care vor citi. Uita-te la răspunsuri,sunt raspunsuri de la utilizatorii care au o anumită vechime pe TPU şi stiu cum merg lucrurile,ceilalţi nici nu se obosesc să răspundă pentru că stiu că şi ei fac parte din categoria "nevoia de atenţie mă face să dau în penibil",cu toate astea,nu se opresc din a posta câcaturi şi faze fumate,glume nesărate and *** like that doar pentru că nouă nu ne place şi ne revoltăm.
Majoritatea sunt copii, de aceea dacă le spunem să nu faca ceva sau să nu mai posteze ceva, ei chiar de asta o fac.Psihologie inversă.Ei nu realizează cât de plictisitori şi cât de naşpa sunt.Au nevoie de atenţie şi dacă nu o primesc în viaţa reala, încearcă să se facă cunoscuţi pe internet...Se cred mari şi tari dar în realitate daca le dai o flegmă între ochii nu mai ştiu cum îi cheama nici cu buletinul în mană.
Anyway,e doar un site, avem şi noi o viaţă. Bine, până acum nu aveam dar văd că viaţa mea de no-lifer a început să se contureze şi să prindă culoare...de asta nu prea îmi mai pasă ce se întâmplă pe site.

| Bya132 explică (pentru Comeandtellmesomething):

Ai fost cel mai genial dintre toţi care au răspuns.

| Apache a răspuns (pentru Comeandtellmesomething):

Cel mai inteligent comentariu citit vreodata de mine

25 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Frate daca eu vreau sa ii suspend contul o fac fara probleme...dar isi face altul, si pana nu o sa se poata bana pe ip.sau ceva de genu nu am ce sa ii fac!
2 ) ...sincer.nu ma enerveaza asta cat ma enerveaza userii care o iau in serios!
. acum cateva zile primesc mesaj :,, tu te-ai tampit chiar esti cu biancafetitza? ...si eu care te credeam cu capul pe umeri...
BA...Atat de prosti sunteti de nu recunoasteti un troll?
3 ) eu i-am facut caracterizare completa!
fata ...cam 12 ani, la scoala de dupa-amiza
renegata de societate si in realitate...isi ocupa timpul pe TPU fiindca aici se considera importanta
4 ). faceti ca mine.pls
Cand mai pune o intrebare. aveti butonasul ala frumos rosu, raporteaza,
il apesi si se intampla o magie.ce ar fi sa incercati, nu sa ii umpleti intrebarile cu 25 de raspunsuri?
logic ca o sa continue. daca are asa mare succes

| ISaidHelloToMe a răspuns (pentru Apache):

Apache, 1 la mana vreau sa zic ca avem niste admini absenti la rubrica de raportare, pe care imi vine s-o injur cum n-am mai facut-o nici o data, dar ideea este ca toti o sa isi faca de cap pe 7-8 conturi pana la banul pe IP( am fost mega- de acord cand am auzit de el). Doi la mana. Ei pur si simplu nu mai pot face fata sunt peste 100.000 de utilizatori din care doar 7% sunt seriosi. Ei, isi iau banul numai daca intram o data pe zi aici, sau ramanem logati. Faza cu reclamele e bonusul. Primesc bani si pentru asta, dar, din pacate nu le pasa de altceva. Si, in legatura cu postarile tale de pe blog cu userii de rank mare, am sa obiectez: De ce ar lasa pe cineva de neincredere pe site-ul lor? Isi mai primesc banii asa? Poate da. Trei la mana. Astfel de specimene, zicand asa, sunt evident trolli. Care exaspereaza cu un scop: Viata. Poate cum o fii viata lui FunnyGirl sau a lui BiancaFetitza? Parinti absenti? Evident, ramane un mister. Atat pot spune. Astept pareri.

| Bogdanux a răspuns:

Stii, ai scris un roman, dar iti dau dreptate 100%.

| Kazimir a răspuns:

A apus vremea lui Mihnea, Giuly, Bastet, Mufla, Cami (justerini&brooks) si chiar si a mea...
deci... vrei sa te insori cu mine bya? tongue

| Bastet a răspuns:

Nici măcar nu sunt frumoşi.

| LoL a răspuns:

Ok! incep!

nu prea stiu ce sa zic...

aaaaa da.sunt de acord! ce naiba? Apache vrei sa te insori cu mine? Comy vrei sa ne aruncam de pe bloc? numai cacatu.ri din astea mai vezi pe la T/a si da toata lumea o pupa in fund pe BiancaFetitzaProasta. Daca ati fi pe jumatate inteligenti precum Apache si ceilalti ceo ignora nu ati mai bagao asa in seama
cei care o mozoliti in fund sunteti mai prosti decat ea!
nu vreau sa jignesc pe nimeni insa daca nu se poate cu frumosu na...
si inca o chestie:ce e cu toata chestia asta cu MamaLoveTata? deja e stupida chestia! desi TPU e un site e o lume virtuala totusi...

| LoL a răspuns:

Aaa da si am uitat sa va spun: Totusi putin de respect frate fata de ceilalti utilizatori si de admini!

| LoL a răspuns:

Siiiiiiiiiii...scuzati posibilele aberatii(na e 11:30 noaptea) si greselile gramaticale(daca sunt)!

| Pralină a răspuns:

Mai, ai dreptate 100%.

Incep sa comentez

Cu toti stim ca BiancaFetitza sau cum MA-SA o cheama e un troll, asa sunt trolli cu cat le dai mai multa atentie cu atat ii exciti mai tare si daca everyday va fi pe TPU o intrebare: "Apache eu te iubesc de ce nu ma iubesti? Comy, vrei sa mergem in baie sa ne taiam venele impreuna?" nu avem ce face, pana la urma ea e stapana pe contul ei[deocamdata] dar, daca intra tot T/A-ul la intrebarile ei si incepe"pleaca, in **** ma-tii de aici" ea primeste satisfactie, distractia ei sunt nervii nostri, hai, e amuzant sa mai vezi cate un obsedat dinasta ratacit printr paginile de internet, recunosc, da astia si eu mai fac misto, da nici asa.Se cred unii mari si tari vai cine-s eu? Eu o gonesc, mie imi fac statuie pe TPU...Pana la urma sa fim seriosi, avem vietile noastre, e un site, dar e site-ul pe care intra 266139 utilizatori, e un site cu care ne ocupam timpu' unde ne intalnim intre noi si alte shit-uri.Nu ar fi pacat sa-l vedem ca se duce asa ca, caca.tu la vale si noi facem misto? Pe zi ce trece vad cate o intrebare cum e a ta, incep userii se se destepte! Dar e de ajuns un singur copchil de 10 ani care-si face 100 de conturi sa exaspereze o categorie?! hai inteleg mai vine cate un manelar ratacit cum am mai zis de ala si eu fac misto ce ***, totusi cu trolli[mai ales cu cei fara creier] e cam greu sa te pui, nu stii cum le reactioneaza tartacuta.

*culege stupizii*

| VacutzaRoscata a răspuns:

Cine mai e si Comy?

| HepiBăluns a răspuns (pentru VacutzaRoscata):

Comeandtellmesomething happy

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru HepiBăluns):

Aah,mersi

| HepiBăluns a răspuns (pentru VacutzaRoscata):

N-ai pentru ce.

| Loveis4free a răspuns:

Pai Bia,
ai mare drepatate in legatura cu utilizatorii gen Biancafetita sau cum o chema-o.Ar trebui pur si simplu sa nu o mai bagam in seama pentru ca ea practic striga dupa atentie cu toate intrebarile si raspunsurile.In plus, userii noi devin din ce in ce mai penibil.Toti exilati de la D\S sau Adolescenti citesc si ei doua intrebari, incerca sa le imite ca taranii si numai amuzante nu sunt. Userii vechi constituie amuzamentul, nu avortatii astia noi care habar nu au ce e p-aici si vor sa se dea in spectacol.
Si in legatura cu prostiile cu sotul si soata e de-a dreptul tampita treaba. Si nu doar partea cu Comy si Apache, cu toate ca pot sa pun pariu ca si ei s-au saturat. A devenit plictisitor sa vezi la toate numele de utilizatori XloveY. Daca tot e atat dragoste p-aici sa si-o exprime prin mesaje, nu cu nume de utilizator penibile. La inceput poate mai era amuzant dar acum a devenit prostie curata.

(asta e prima intrebare lunga de la T\A pe care chiar a meritat sa o citesc)

| ShimmEr a răspuns:

E un troll, toti stim, nu? Dac o vei baga in seama nu va inceta. Cand vede ca i se da atentie se va baga mai mult in seama. Daca o lasam in pace poate va termina...

| Cereala a răspuns:

Sincer nu prea maa intereseaza soarta fetiei astea. intr-adevar ma enerveaa si pe mine intrebarile stupide ale ei dar asta este daca admini hotarasc asa nu ai ce sa faci decat s-o ingori -_-

| Karinakari99 a răspuns:

Păi,dacă o mai băgaţi aşa mult în seamă se va simţii şi mai importantă pe site, încât să nu mai plece.

| Fiction a răspuns:

Ai foarte mare dreptate,dar crede-ma, am dat sus la Contact, am dat link-ul si cand colo domnisoara asta inca e pe-aici.

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Siii acum ce faceti nu vorbiti de ea? Bn gata de acum nimeni nu o mai baga in seamna.

(stupid stiu)

| Aleqa a răspuns:

Iti dau dreptate, dar de multe ori e prea mult.Raspunsurile ei de copil idiot, fac site-u asta de ras! Sa ma uit doar o data la contul aleia, ca mi se face rau.Am zis sa nu fiu reastraight face, sa n-o raportez.Da pana aici!
Numai bine!love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Start: 1.Pentru ca regulile sunt facute sa le incalci (adica regulamentul TPU. Nu teme, nu matrimoniale, nu obscenitati, nu, nu, nu... care devin mai interesante daca sunt ba da, ba, da, ba da... 2.Fiecare are loc sub soare, de ce n-ar avea si sub umbrela TPU? In plus, ce am mai comenta noi, cum ne-am mai face tabere si aliante de PRO sau CONTRA? 3. Cererile in casatorie happy Pai asa cum ai remarcat si tu. Un tip inteligent ca Apache e cam greu de gasit si atunci il vor toate de o anumita actegorie. Ca pe el il enerveaza asta, numai altii de alta categorie pot intelege. 3. Finalul = sfat. Nu da ignor, daca nu te afecteaza direct. S-ar putea sa ajungi sa te distrezi pe seama acestor chestii si sa-i dai dreptate celui care a zis: "Mare-i gradina ta Doamne si multi ii sar gardul." Sau ai putea sa modifici celebra zicala a lui Caesar :"Veni, vidi, vici!" Pastrezi "Veni, vidi " si vezi ce adaugi in loc de "vici" happy O saptamana minunata tuturor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate. Uite, Bya, de-aia nu mai stau eu pe T/A de vreo două luni. Doar accidental mai accesez categoria dând la răspunsuri recente sau din profilul altora. Nu, nu îmi pasă de Funny sau BiancaFetita, ci altceva mă supără, la fel ca şi pe tine: cum pun userii botul, cum li se pare amuzant că o gonesc de pe site (pff, dar cine vă credeţi să dictaţi unde şi cine să intre, doar fiecare postează unde îl taie capul) deşi e un troll avid de atenţie şi nimic mai mult!

Şi am o întrebare pentru voi, dragi T/A-işti. Chiar nu v-aţi OBIŞNUIT? A mai fost în februarie o febră din asta cu ILove-eri. În plus, BiancaFetita se vede că e făcuta la repezeală, în lipsă de imaginaţie. Eu, daca voiam să enervez categoria asta, făceam un cont din ăsta fără să mă gândesc. Ce puneţi atâta preţ pe postările lor, în loc să treceţi cu vederea total? Măcar sunt interesante? Eu zic că nu.

| Bya132 explică (pentru anonim_4396):

La fel de genial ca şi Comy.