| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, uitati o fata atat de repede daca nu o vedeti? de ce mereu >puneti":tongue"pe messenger, de ce nu va zbateti pentru ce vreti?

1 răspuns:
| Belly a răspuns:

Pentru ca sunt niste pampalai nici macar nu i-au placut acea fata doar au vazut-o frumoasa au vruth sa impresioneze pe cineva si apoi gasesc alta doar sunt o multime nu ooof doamne asa ma enerveaza baietii astia nu sunt asa sentimentali si iubitori ca noi! sper ca te-am ajutat! funda te roooog! laughing love struck