| Ama112 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare stupida dar...
Voua de ce va este teama? laughing.De curiozitate.
Funda la cel mai amuzant raspuns laughing
Stiu ca intrebaria a mai fost pusa dar sa vad ce mai zicetilaughing

Răspuns Câştigător
| Lucinca a răspuns:

Mie mi-e frica de salam:-s nu, nu de florin salam, ci de salam dala de manacat:-s
ai visat vreodata ca te urmareste cineva:-s? Eu daa. si era o felie de salam uriasa cu dinti si vroia sa ma omoare, fugeam si venea dupa mine, m-a prins si atunci am inceput sa plang (in vis) si salamu a inceput sa rada si el cu in ras din ala malefic, m-am speriat si m-am besit in vis x_X, urasc salamu!

32 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

De aer.

| Pawesome a răspuns:

De aer.
Sincer :
-De mama cand ii critic mancarea

| Fiction a răspuns:

De paianjeni si de cimitir.

| JustMusic a răspuns:

DE paienjeni, gandaci si unele reptile.De mama cand o sa afle ca am dat oja verde pe canapeua alba si de reactia tatei daca ii mai cer bani pentru lacuri de unghii si tenisi.

| MarianWLF a răspuns:

De Gigi Groparu care se holbeaza la mine cand trec pe langa cimitir.

| daassh a răspuns:

"Nu mi-e frica de moare, ci de trai prost"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să mă uit la buci

| Vibrations a răspuns:

De femei

| GasaiYuno a răspuns:

De mamalaughing

| LaNaibaa a răspuns:

De ţânţari.

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

1. Insecte
2. Când mă uit la filme de groazălaughing
3. De şerpi
4. De mama şi bunica când îi zic că nu îmi e foame

Răspuns utilizator avertizat
| DeeaDLove12 a răspuns:

Mie teama de curiozitate

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns:

De mere.

| Λl๓a a răspuns:

De tiganu care spala de la azilu de batrani straight face

| Firetears a răspuns:

Hi!
Mie nu imi este frica de nimic si de nimeni in afara de Dumnezeu!
Bye!

| ellenuk a răspuns:

Pai de soareci/sobolani... cand vad vreunul tip de ma aude toata strada

| ĂăăAlexandra a răspuns:

Mi-e frica sa imi fie teama atunci cand mi-e frica. Ori e frica ori e teama hotarastete:-s

| pelivanvasil a răspuns:

De lady gaga

| ShiftyIsXtreme a răspuns:

Mie Imi Este Frica De INTUNERIC.sad

| denisa2003 a răspuns:

Mie mi-e frica de... sincer nu mi-e frica de nimic! nici macar de moarte!

| Petraru_Ecaterina_1990 a răspuns:

De insecte! si...de...barfa despre mine! O urasc!

Răspuns utilizator avertizat
| xHeLpErx a răspuns:

Inturic si inaltime

| xHeLpErx a răspuns (pentru xHeLpErx):

Si pelicani si ingetata si canapele si mouse-uri imi e frica in special de copaci cred ca o sa ma mance si imi mai e frica sa stau singur sa stau pe toaleta si sa mananc cereale. Gata am terminat

| Isabella15951 a răspuns:

Teama de:
-toate reptilele si taratoarele
-toate insectele
-inaltime
-inec
-a te face de ras in public

| ellenuk a răspuns (pentru Isabella15951):

Like! pe langa asta mie imi mai e frica si de sobolani si de gainile altora!( ale mele sunt ok)

| Madancl a răspuns:

Intuneric,Inaltime,Sa ma fa cde ras pe strada sau in fata unui grup de persoane

| Katherine12 a răspuns:

Păi... de multe. thinking

| doiplusdoi a răspuns:

De icoanelaughing