| deadea23 a întrebat:

Sunt noua pe acest site si am si eu o curiozitate.
Ce putem face cu punctele care le castigam? happy

Răspuns Câştigător
| Blackwoman27 a răspuns:

Pai poti sa devii expert TPU daca ajuti lumea si castigi cat mai multe fundite sau chiar userul anului, din pacate nnu poti face nimic cu punctele de cat sa devii expert TPU sau userul anului dar nu conteaza asta imporant este sa ajuti lumea asta cosnta in TPU. Bun venit!happy

4 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Păi eu le vând în piață...

| mihaip1 a răspuns:

Facem sarmale si branza veche.

| KisaTheCute a răspuns:

Heyo!

Punctele sunt doar un criteriu dupá care se alcátuieste clasamentul [ vezi "Comunitatea " in dreapta sus ]. :].

Si un motiv sá te lauzi ín fata altora dacá esti un/o frustrat/á tampit/á. [ Nu má refeream la tine, just one simple exemplewinking ].

Pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Punctele te ajuta sa urci in clasament,atata tot.