| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti obsedati sexual si perversi cu totii, macar recunoasteti. Aveti fantezii si cu utilizatorii de la TPU cred.Hai cine recunoaste primul?

Răspuns Câştigător
| KillMePlease a răspuns:

Da-mi funda sau nu vei mai trai fericit/a (si desigur nu vei mai avea nici maini, dar asta nu este important).
Ce fac cu ea? Ce se poate face cu o funda.
Esti ceva gen: uuuu, cee dlaguuut imi sta cu rochiita meaa rooz *iaacs, rooz*, oare cum imi sta cu rochita? laughing)
Altceva...ar fi o ciocolata. Da-mi-o si renunt la funda.

24 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Nu.
Acum da-mi fuundddaaaaaa

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

As da altceva scumpo...

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu zic sa-ti pastrezi apelativele dubioase pentru tine. Asta a fost doar un sfat, urmeaza si altele. Un al doilea ar fi: da-mi funda si taci.

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Imi place atitudinea.Dar nu ma convingi inca sa primesti funda si oricum ce faci cu ea?laughingNascoceste altcevalaughing

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Fericita?laughing

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. big grin
Recunoaste ca ti-e friicaa.

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Femeia te ridica, femeia te coboara,
Femeia iti da nastere, femeia te omoara!

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

EMOtionant *lacramioara* sad
Sa-ti traiasca nepoteii ca tare frumos ai mai dat copy paste! :3 laughing

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Nu chiar nu am dat.Nu vezi cate am in cap, din poza de la avatar? laughing

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer nu ti-am observat poza..Acum ca ma uit mai atenta, e putin dubioasa a ta poza. thinking
In schimb poza mea e,, extraordinara" laughing

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

Da-mi funda sau nu vei mai trai fericit/a (si desigur nu vei mai avea nici maini, dar asta nu este important).
Ce fac cu ea? Ce se poate face cu o funda.
Esti ceva gen: uuuu, cee dlaguuut imi sta cu rochiita meaa rooz *iaacs, rooz*, oare cum imi sta cu rochita? laughing)
Altceva...ar fi o ciocolata. Da-mi-o si renunt la funda.

| KamaSutra a răspuns:

Daca recunosc, ce primesc?laughing

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Eh cine stie, poate chiar ce iti doresti probabil...stii tu ce...laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai yow vreau o fundalaughing

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

''O primesti, dar trebuie sa o meriti''daca intelegi ce spun...laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Eeeh,atunci lasa..si ca sa.ti raspund la intrebare, da sunt foarte foarte foarte foarte perversa, oricine de.aici iti poate confirma+ ca ma chema KamaSutrawinking

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Da, da. Asa e.
Nu te minte.

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi,uite cine ma cunoaste!kiss(^ω^)laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| TiberiuFasole a răspuns:

Recunosc, dar nu zic cine. Hihihi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.

| Anonima0000000000 a răspuns:

| Snowal15lea a răspuns:

Guilty big grin.

| Innsbruck a răspuns:

Vreau si eu sa stiu cum fac sa ai fantezii cu oameni care nici macar nu stii cum arata

| Rozella a răspuns:

Lol rolling on the floor)))))))))))))))