| Flav a întrebat:

Aveti prejudecati? Daca sunteti capabili sa vi le recunoasteti, care sunt ele?

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

E cam devreme la mine, dar am faţă de ţigani.Nu am deoarece sunt eu fiţoasă sau mai ştiu eu, pur şi simplu am avut o întâmplare care m-a marcat şi încerc să mă ţin cât mai departe de ei, îi evit cât pot de mult.

| Flav explică:

@Yly - ar trebui sa fac un fel de Lista lui Schindler daca doresti a afla prejudecatile mele.hee hee Cea mai importanta e capacitatea de-a reusi sa-ti intreci o prejudecata, atunci cand situatia o cere.winking

| Vizitiul a răspuns:

Nu beau fara sa ma imbat!
Nu vars o lacrima chiar daca ma doare sufletul!
Nu vreau sa inteleg lumea pana nu ma inteleg pe mine!
Nu cedez chiar daca ma aflu in fata anihilarii!

| Vizitiul a răspuns:

Satanainizmene- cine nu a inteles? Fi mai explicit.

| Vizitiul a răspuns:

Satanainizmene- nu ma sperie deloc nick-ul tau, dar totusi, unde am gresit? Explica-mi si mie, dau o bere la pet.

| JeSa a răspuns:

Nu fac sex oral(deocamdatătongue).
Nu sărut băiatul neestetic: ex. urât, cu lipsă dinţi în gură sau carii.
Nu pup în fund, pe nimeni.
Nu beau, să mă îmbăt.
Nu mă aventuriez.
Nu mă îmbrac extravagant.
Nu înjur... ş. a. m. d...happy

| Yly a răspuns:

Pe moment nu îmi dau seama, dar mă interesează prejudecățiile tale dacă se poate. mersi happy

| SatanaInIzmene a răspuns:

Nu sarut femeile cu carii.
Nu fac sex oral cu animale.
Nu pup mana femeilor.
Si lista poate continua.Ale tale care sunt?

| SatanaInIzmene a răspuns:

Flav, fratele meu, se pare ca intrebarea ta e atat de grea incat nu o intelege nimeni. Pune si tu definitia cuvintelor pe care le folosesti laughing

| SatanaInIzmene a răspuns:

Dany, te simti cu musca pe caciula? Ia incearca tu sa gasesti definita corecta a ceea ce inseamna prejudecata. Apoi, citeste-ti raspunsul. Daca e corect imi dau izmenele jos si-mi lipesc pene ( idem Mircea Badea )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ satanainizmene aka furni, iar te dai barbat?