| anonim_4396 a întrebat:

Voi aveti FACEBOOK? si daca da, de ce sunteti atat de "obsedati"..de acest site?

Răspuns Câştigător
| Xtadelo a răspuns:

Nu mai am happy
E o prostie oh go on

| AndyLavy a răspuns (pentru Xtadelo):

De acord cu tine. Ma bucur ca sunt si persoane a caror lume nu se invarte in jurul acestui site.

12 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Da,am Facebook.Nu sunt obsedata, de 3 saptamani nu am mai intrat ca sunt blocata, dar cand nu eram stateam 30 de minute happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa acest nume oricand ti se poate face o caracterizare indirecta. Si eu deja as spune ca nu esti o persoana ok

| AndyLavy a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu are sens, o persoana care nu vrea sa isi recunoasca propriile greseli e o persoana de nimic. happy

| AndyLavy a răspuns:

Poate ca tu nu esti obsedata insa sunt persoane care doar despre asta vorbesc fie ca sunt acasa, la scoala in oras samd. si cred ca ai vrut sa spui "am facebook de 5 ani"

| anonim_4396 explică (pentru AndyLavy):

Nu, vreau sa spun ca "am avut "

| AndyLavy a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci invata sa te exprimi cum trebuie. Mai treci pe la scoala.

| AndyLavy a răspuns:

OK. Nici eu nimic cu tine. o seara placuta.

| anonim_4396 explică (pentru AndyLavy):

Sunt de acord cu tine. Urasc asemenea persoane..deja am intalnit prea multe.

| AndyLavy a răspuns (pentru anonim_4396):

Lumea e plina de oameni idioti si ipocriti. va trebuie sa ne obisnuim cu asta.

| timilian90 a răspuns:

Mai bine intrebai " cine e obsedat de facebook? " pentru ca sunt si persoane care nu depind de asa ceva.

| AndyLavy a răspuns (pentru timilian90):

AM intrebat in general, pentru ca nu numai aici, am vazut foarte multe intrebari si asa mai departe despre facebook mai ales din partea fetelor.