| TPI a întrebat:

Tatal si fiul merg cu masina, au un accident in urma caruia tatal isi pierde viata. Fiul ajunge la spital in stare grava. In sala de operatie chirurgul, dupe ce il vede pe baiat spune ca nu isi poate opera propriul fiu. Cum este posibil?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chirurgul era mama luihappy

21 răspunsuri:
| andi a răspuns:

Mai asteptam big grin

| andi a răspuns:

Tata vitreg? sau tata socru?

pupimik
| pupimik a răspuns:

Chirurgul era preot? thinking

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Cumva cel care si-a pierdut viata era tatal chirurgului, respectiv bunicul copilului?

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Asta e cumva din "O floare si doi gradinari"?
laughing laughing laughing laughing

| moonY a răspuns:

Chirurgul era femeie!

| moonY a răspuns:

Concluzia...era ma'sa ce dracu!

| moonY a răspuns:

Pai toti au sp ca era bunicu', tatal vitreg, vecinu, fratele, socru', preotu' laughing). da nu s-a gandit nimeni ca si o femeie poate fi chirurg...
si daca zice ca nu'si poate opera fiul. e logic ca e mama lui.sau sunt eu nebuna?

| bibitza a răspuns:

Tata socru... tata vitreg...preot...sau cel care murise nu era tatal adevarat al copilului? deci?

| cotzobel a răspuns:

In subconstient, fiul nu vroia sa fie operat si slvat pentru a muri si a fi impreuna cu taica.su.

| cotzobel a răspuns:

Cred ca avea un cosmar saracul omlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era mama

| TPI explică:

Nu

| TPI explică:

Imm...nu

| TPI explică:

Hmm va dau raspunsul sau mai asteptam?

| TPI explică:

Nu :p

| TPI explică:

Bibitza devine stresant deja pentru tine? laughing

| TPI explică:

Da..deci concluzia?

| TPI explică:

Pai asta era raspunsul, nu ca era femeie, dah!

| TPI explică:

Pai am spus ca ai dreptate dar nu era de ajuns sa spui ca era femeie, ca sa traga lumea concluzia. Trebuia sa dai raspunsul final. La un exercitiu de exemplu nu scrii 4+9= si lasi asa, scrii si rezultatul final 13 big grin

| rares14 a răspuns:

Era tatal vitreg la volan