| a întrebat:

TPU, tatal cu fiul merg cu masina si fac accident, in urma acestuia tatal moare, iar fiul este dus de urgenta la spital, pe masa de operatie chirurgul spune: Nu pot sa il operez, deoarece este fiul meu. Cine este chirurgul?

Răspuns Câştigător
| BlackEyedGirl a răspuns:

Chirurgul este mama

| explică (pentru BlackEyedGirl):

kiss asa e!

| BlackEyedGirl a răspuns (pentru ):

:*

18 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Tatăl vitreg... :S sau poate cel natural şi mama lui l-a minţit în tot aces timp pe cel mort că este copilul lui! laughing

| beastboy84 a răspuns:

Tatal vitreg, sau natural?

| explică (pentru beastboy84):

Bine ganditwinking.

| beastboy84 a răspuns (pentru ):

happy

| Sophie7 a răspuns:

Tatăl băiatului. Cel care a murit a fost "un tată de faţadă" big grin

| Looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool a răspuns:

Pai daca e fiul sau, inseamna ca e taicasu' si cum taicasu o murit nu-l poate opera...

| Looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool a răspuns:

Ma mai du-te ma de-aici ai spus chirurg nu chirurga.

| explică (pentru Looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool):

Hai ma ma lasi?!
tu nu stii sa vorbesti romaneste? Uite iti dau un exemplu. Daca directorul unei scoli nu e barbat si e femeie, se numeste: doamna director! la fel si la doctori, sau chirurgi (:/): doamna doctor, doamna chirurg!
Mai treci pe la scoala, si dupa gaseste motive adevarate de a comentawinking.

| Looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool a răspuns:

Nu se spune doamna director ci doamna directoare. Fara suparare, dar nu ai spus nici un "domnul" chirurg in intrebare, sau domnul tata.

| Looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool a răspuns:

Cum zici tu, oricum cel mai destept cedeaza primul \big grin

| explică (pentru Looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool):

Si care e pana la urma cel destept aici? laughing

| Kiss1999 a răspuns:

LOL, bunicul! happy happy happy