| alexutz_3714 a întrebat:

Tatal si fiul merg cu masina si fac accident, in urma acestuia tatal moare, iar fiul este dus de urgenta la spital, pe masa de operatie chirurgul spune: Nu pot sa-l operez, deoarece este fiul meu.Cine este chirurgul? cel mai bun fundita primestehappylaughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chirurgul este mama lui.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca a murit soferul si copilul a ajuns pe masa de operatie chirurgul e tatal biologic si soferul o fi tatal vitreg. Sau cealalta varianta ar fi ca chirurgul sa fie tacanit crezand ca e fisu si tatal biologic sa fii mort in accident

| Ana a răspuns:

Tacsu straight face

| Shinen a răspuns:

Buna!
Mama acestuia?

| BoGhDaN a răspuns:

Tata care a murit e chirurgu

| ElenaRy a răspuns:

Ce intrebare prosteasca...