| Evil1nside a întrebat:

Intrebare logica: "Tatal cu fiul merg cu masina si fac accident, in urma acestuia tatal moare, iar fiul este dus de urgenta la spital, pe masa de operatie chirurgul spune: Nu pot sa il operez, deoarece este fiul meu. Cine este chirurgul?"

15 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Vaduva celui decedat si mama pacientului.

| Musique a răspuns:

Chirurgul era mama. happy

| vali1985 a răspuns:

Tatal vitreg.

| Kerli a răspuns:

Chirurgul ori era mama ori dupa cum spun cei de mai sus tatal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chirurgul este tatal lui.Iar cel din masina este tatal vitreg.

| 5a a răspuns:

Chirurg-ul era mama baiatului. x_x

| Mαdαliηα a răspuns:

Stai ca parca am mai auzit-o pe asta. thinking Mhhhh Nu-mi mai amintesc. Stai... Cred ca gresesc dar chiar nu-mi mai aduc aminte, zic si eu asa : Tatal = Bunicul fiului adica tatal chirurgului. Si Chirurgul = tatal fiului, Mhhh Nu stiu chiar nu-mi amintesc laughing. Spune-mi tu varianta corecta ca mor aici puppy dog eyes.

| sebilici a răspuns:

Cel care i-a tras clopotele nevestei raposatului

| Evil1nside explică:

Chirurgul era mama.asta e raspunsul happy

| AlexaAlexandra11 a răspuns:

Chirurgul este tatal mort al fiului de pe masa de operatie. Daca nu cu siguranta tatal natural [amantul mami sale] iar tatal mort era tatal vitreg. Vreau neaparat raspunsul, sunt tare curioasa.

| andr3y87 a răspuns:

Masa

| andr3y87 a răspuns:

Aaa... E vb de fiul si tatal chirurgului. Practic in masina era fiul si bunicul. prin urmare chirurgul este tatal

| sorinelu15 a răspuns:

Maicasalaughing