| chiftelutacrocanta a întrebat:

Te-ai trezit vreodata noaptea numai de aceea sa razi tare doua minute dupa care sa te pui din nou la culcare?

8 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

M-am trezit şi mi-am îmbrăţişat ursuleţul şi toţi prietenii mei imaginari... Billy, Jimmy, Carrie şi Ernest

| Mayhem666 a răspuns:

Nu, si nici nu as face-o, nu am chef sa ma duca ai mei la psihiatru.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Nup nicioadata, mi se pare ciudat! Dar mna...hah.

| PeFuga a răspuns:

Nu. N-am probleme atat de mari cu capul laughing)

| August99 a răspuns:

Eu nu, dar tu?

Răspuns utilizator avertizat
| Claudiu1905 a răspuns:

Mereu! Haaa-ha-ha-ha-haaa!

| anonim000x a răspuns:

Nu,cum sa ma trezesc noaptea, eu noaptea stau sa ma epilez in cap, iar ziua ma culc si clar ca m-am trezit si noaptea trecuta, pentru ca mi-am amintit ca trebuie să-mi rad sprâncenele (cume era sa uit)