| ww2Totenkopf a întrebat:

The West are si o parte amuzanta... oarecum.
Cand mucesti, ti se intampla uneori niste intamplari haioase:
``Vanatoare de banditi``-Ai 6 gloanţe în revolver pentru 7 bandiţi.
``Vinde arme indienilor``-Indienii nu sunt mulţumiţi cu marfa ta şi te vânează.
``Inrolare in armata``-Un număr mare de indieni îţi atacă batalionul. Cu un strigăt de luptă fugi spre ei! Din nefericire, tu eşti doar unu.
``Transporta munitie(dinamita)``-Dupa ce stai si te gandesti, iti dai seama ca nu a fost prea inteligent sa arunci chistocul in spatele tau``.

15 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Nici eu n-am citit.
Dar să ştiţi că mie îmi plac mult căţeii mari. Cei mici sunt, parcă, prea răsfăţaţi şi idioţi. Cei mari sunt mai scumpei love struck

| αɴι28 a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Si tie iti plac cateii de talie mare? Ce rasa ai? Eu am un ceobanesc(de fapt o ciobaneasca laughing ) germana love struck

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru αɴι28):

Nu am animale. Dar mi-ar plăcea tot un ciobănesc, golden retriver, husky şi mulţi alţii. Îi iubesc love struck

| ww2Totenkopf explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Ce leatura au javrele cu the west?

| ww2Totenkopf explică (pentru αɴι28):

Si tie iti plac cateii marisori? Am un dog de Argentina.

| αɴι28 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Eu am o ciobaneasca germana.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Nici nu ţi-am citit întrebarea, nu ştiu despre ce vorbeşti. Vroiam doar să vă zic.

| Seducatorul a răspuns:

WorldWideWest!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor Frate, iti schimbi pasiunile pe zi ce trece!

| ww2Totenkopf explică (pentru anonim_4396):

Joc The West de 1 an si 9 luni.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Dar pe celelalte le-ai abandonat?

| ww2Totenkopf explică (pentru anonim_4396):

Nu,inca lucrez la cazul ``Edd``, postez inca o intrebare peste 10 minute.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Si cu ursuletul meu cum ramane? puppy dog eyes

| αɴι28 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Auzi,am gasit o teorie:
Teoria dogball-ului.(nu cred ca am scris corect laughing )

| LordBolton a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Ce bine, eu credem ca te-ai lasat...