| Kidaa31 a întrebat:

Care au fost cele mai amuzante/haioase intamplari ale voastre? Funda pentru cea mai amuzanta. happy P.S. nu de la scoala.

3 răspunsuri:
| SerafimHD a răspuns:

Am o viata atat de penibila incat nu as putea alege una... o prietena de-a verisoarei mele care e mult mai mare si sta in alta tara mi-a spus odata in spaniola ca s-a distrat cu noi si dupa a mai spus ceva... (nu stiu spaniola) asa ca eu i-am spus mamei niste chestii si ea cica a da? multumestei si tu nu stiu ce. m-am panicat si am fugit in masinalaughing

| xAlvin a răspuns:

In Italia m-am urcat pe un pod si a venit un carabinier la mine si am fugit, el dupa mine, am sarit pe niste pietre care erau in rau si l-am traversat, carabinierul dupa mine pe la jumate a alunecat si a cazut in rau rolling on the floorrolling on the floor

| STR1K3R a răspuns:

Am cazut intr-un lac neintentionatlaughing