| Or1Ginal a întrebat:

TPU. Cu ce se epileaza parul pubian? happy ca i-am dat si cu toporul si nu mere sad. Dau funda straight face

39 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cu tractorul măi, nu cu toporul!

| cristi202 a răspuns:

Of! Iar ai uitat sa ascuti toporul?!?happyhappyhappy

greece12
| greece12 a răspuns:

Daca nu mere, poate pere.
In plus, folosesc si eu principiul caruia fiecare sut in fund inseamna un pas inainte, dar nu ii inveti nimic in felul asta.Stiu ca pricepi ce-ti spun si indignarea ta e justa.Dar ia-o mai incet!
Si ai grija cu toporul ala!laughing

| JustMusic a răspuns:

Incearca cu ferastraul electric.

| GroparuVesel a răspuns:

Daca vrei, am eu o prietena.Ii zice Moartea.Coasa ei epileaza orice.Pe deasupra, mai e si magica si a rupt toporul lui Thor de cateva ori...

| epurel a răspuns:

Păi normal că nu mere, merele cresc în copaci.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Toate cele bune.

| anonim_4396 a răspuns (pentru bursuc001):

Poate nu stiai, dar T de la T/A nu vine de la 'tomberon' ca sa arunci gunoiul aici cand faci curatenie la 'Dragoste si Sex'.

Toate cele bune.

| Or1Ginal explică (pentru bursuc001):

Atunci unde sa-l pun? laughing

| bursuc001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce inteligent eşti tu, măi băieţaş... laughing

Poate n-ai observat că întrebarea era pusă la MIŞTO şi NU avea ce căuta la "Dragoste & Sex".

Ori tu NU şti ce înseamnă AMUZANT?

Toate cele bune.

| anonim_4396 a răspuns (pentru bursuc001):

Scuteste-ma. Am observat ca e pusa la misto, dar nu inseamna ca e si amuzanta.
Tu vezi-ti in continuare de sfaturi date alora care vor sa stie cum si cat costa sa isi omoare copilul. La alea am vazut ca te pricepi.

| bursuc001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Rămân la părerea de mai sus... laughing

Şi, oricum, fiecare îşi decide/organizează viaţa aşa cum doreşte - NU suntem noi în măsură să-i IMPUNEM ceva ce nouă ni se pare "corect" ( asta ca să te "lămuresc" în privinţa "observaţiei" tale anterioare ).

"Vei înţelege când vei fi mare" - ca să te CITEZ pe tine ( apropo de întrebarea ta din 8 Noiembrie 2012 ). rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru bursuc001):

Puteai macar sa ii zici ca nu e bine ce face. Nu ai facut asta. I-ai spus si ce pastile sa ia ca sa il omoare.
Nu voi intelege sigur cum unii oameni pot sa isi omoare copiii. Si cum altii le spun si cum sa o faca, de parca ar vorbi de cum sa faca sa scape de purici.

| bursuc001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot n-ai înţeles NIMIC!

Pe aici, pe site, au fost ZECI de fete din-astea şi la oricare îi spui să NU o facă, NU te va asculta...

Şi, NU i-am spus ce să ia "ca sa il omoare", ci i-am zis ce să-i SPUNĂ medicului ginecolog ( fiind mai multe tipuri de avort ).

Nici eu NU pot să înţeleg cum sunt unele mame în stare să-şi omoare propriul copil şi am 42 de ani ( atunci de tine ce să mai vorbim )...

Şi, CRED că NU voi înţelege NICIODATĂ!

După părerea mea, unde mănâncă o persoană, mănâncă şi două; iar cu ce se îmbracă un copil, se îmbracă şi doi.

NU spun că e uşor să creşti singur un copil, DAR şi eu mi-am crescut SINGUR băiatul timp de 12 ani ( şi mai am ) şi n-am "murit" - deci, se POATE!

Aşa că NU ţi-ai găsit persoana potrivită căreia să-i faci "morală"!

Toate cele bune.

| anonim_4396 a răspuns (pentru bursuc001):

1. Am inteles mai multe decat crezi
2. Nu ai de unde sa stii ca niciuna nu o sa asculte. Merita sa incerci. Nu sa ii zici ce sa faca sa il omoare
3. I-ai zis EXACT ce pastile sa ia.
4. Oricum vorbim degeaba acum. Poate femeia aia a si luat deja pastilele de care i-ai zis.

| Florinaa14 a răspuns (pentru bursuc001):

El vrea raspunsuri amuzante, de aceea intrebarea este la Trivia/Amuzante...○

| bursuc001 a răspuns (pentru Florinaa14):

N-ai fost ATENTĂ!

A postat GREŞIT la "Dragoste & Sex" şi, deoarece întrebarea era pusă la MIŞTO, i-am mutat-o la "Trivia/Amuzante".

Toate cele bune.

| Latinmoon a răspuns:

Eplator / Ceara / Benzi / Salon / Lama!winking
Bafta! >big grin

| Zenit313 a răspuns:

Dai foc sau incearca cu drujba laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu grijă.

| MrAlex a răspuns:

Cumparati un flex laughing da rezultate

Răspuns utilizator avertizat
| товарищ a răspuns:

laughing))) esti pe-nal. incearca,, farmec '' =]]]]]]]]]]

| AnonimuszWss a răspuns:

Da-i cu o cheie franceza in cap.

| Different69 a răspuns:

Cu masina de tuns iarba happy

| SmartLier a răspuns:

Cu fuoarfeca big grin
Sau cu penseta ^_^ (vezi ca dore)rolling on the floor

| mariass a răspuns:

Incearca sa iei penseta si sa tragi fir cu fir rolling on the floor))!

| Or1Ginal explică (pentru mariass):

Hhahaha laughing ma epilam cu Gillette straight face dar mi so stricat laughing)

| mariass a răspuns (pentru Or1Ginal):

Atunci, mai incearca cu toporul, poate, poate o sa ai noroc. laughing

| Vix999 a răspuns (pentru Or1Ginal):

Si tu aveai ultimul Gillette din lume sau cum?

| val18 a răspuns:

Ai incercat cu masina de tuns iarba?

| xChampiionOrLooser a răspuns:

1.Invata sa scriihappy
2.Cu o foarfeca micuta

Funditabig grin

| hinatakaname a răspuns:

Ciocanul lui Thor. Cand iti trage un tunet (bine tintit, desigur, nu am vrea sa ramai fara nepoti) se ard firere pana la radacina. Probabil ca nici nu-ti va mai creste cativa ani.happy

Mult noroc!

(P.S. Am auzit ca-si tot scapa ciocanul ala peste tot, deci ai sanse sa-l gasesti. Si stii, finders keepers.big grin)

| Raeste a răspuns:

Cu sacurea

| FloreaVicentiu97 a răspuns:

Drujba

| spdasinul a răspuns:

Te epilezi cu ceara dar te doare de numa uite aici un exemplu http://lifestyle.bzi.ro/......femei-1601 Bafta cu asta

| fockeritza1blondutza a răspuns:

Alte solutii posibile: ceara, epilator, crema depilatoare, masina de tuns parul sau cea de iarba o poti folosi, sau butelia de gazlaughing succes garantat!