| aurik@ a întrebat:

Cine dintre voi isi epileaza parul pubian? si de ce?

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cred ca toti oamenii ajung sa se epileze inghinal la un moment dat!

E alegerea fiecaruia!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Parul in exces, care rasare pe langa slip este dizgratios si trebuie epilat! Daca ai imaginatie poti sa faci chiar o frizura in forma de inimioara acolo!

| LCD a răspuns:

De ce?
pentru ca e mai igienic, mai estetic si mai placut.

| bOse a răspuns:

De nevoie.

| Gigiku a răspuns:

Sau poti sa scrii numele prietenului tau laughing

| JustMe a răspuns:

Pentru ca ma simt mai bine, nu e placut sa am o padure acolo joslaughing

| Beiibby a răspuns:

Pur si simplu, pentru ca e igienic si estetic, si eu una ma simt mult mai bine cand sunt epilata acolo happy pentru ca nu stiu cui i-ar place sa aiba amazonul acolo jos...si imagineaza-ti cum ar fi sa fi pe strand si sa iti iasa paduricea cand ti se uda slipul? Iti zic eu ORIBIL

| Zâmbărici a răspuns:

Pentru ca asa e igienic si estetic.
Apropo de asta, eram la bazin intr-o sambata si era una cam de vreo 20 de ani cam asa si avea de-a paduricea ...de se uita toata lumea la eastraight face

| Pympyke a răspuns:

Pentru ca te simti mai confortabil si este mai bine asa. oricum daca inca nu te simti pregatita inca nu dar va veni cand o sa-ti vina asa tie si o sa-ti elipezi si u parul pubin. in viata trebuie incercat totwinking baftahee hee:*

| cosmin_7744 a răspuns:

Cred ca si animalele s-ar epila daca ar putea... dar sunt si unii la care le place mi-e sincer nu imi place sa am par il urasc nu am par absolut deloc doar pe picioare, mana, cap laughing e si scarbos