| RoseOfTheFire a întrebat:

Buna am si eu o intrebare parul de pe maini se epileaza?

7 răspunsuri:
| AdinaELA a răspuns:

Buna! Eu te sfatuiesc sa NU il epilezi.Sau, daca nu ai pe ce da banii, mergi la un salon si elipeaza-te "definitiv". Daca esti bruneta, eu iti recomand sa te decolorezi.Bafta!

| FroddoLikesBlood a răspuns:

Buna.
Pai depinde cele brunete se epileaza si pe maini.Dar nu inteleg de ce ar trebui sa te epilezi pe maini, daca ai mult par, epilaza`te draga mea! tongue

| ღViS3CoLoRaT3ღ a răspuns:

Dap sunt de aceeasi parere...:"|daca konsideri ca a crescut prea marelaughingat epileazate daca e mai mica lasa-l in pacewinkingoricum cre ca stii bine ca daca te epilezi odata trebuie sa te epilezi toata viata ta, normal daca nu vrei sa te faci maimutalaughing

| ʌɲɗɾєɱʌɾɣ a răspuns:

Da, sigur ca da. Poti merge la un salon de cosmetica, daca optezi pentru epilarea cu ceara (e cea mai eficienta dupa parerea mea) si este in jur de 12-15 lei (depinde si in oras si la ce salon).
Parul de pe maini e inestetic mai ales la o fata, asa ca daca iti doresti asta fa-ti timp si ai grija de tine.
O zi excelenta iti doresc!

| tati a răspuns:

Poti sa-l decolorezi daca e mic si subtire firul de par. Daca e abundent ai grija si cere sfatul unui medic endocrinolog.

| RoxanaTM a răspuns:

Mai bine te epilezi definitiv, pretul e accesibil. Uite un nr de contact de la un salon bun din Timisoara : 0745624624

| Bibi2433 a răspuns:

NU se eplieaza parul de pe main pentu ca iti va creste si mai mult si in pimu rand nici vedetele nu se epiliaza eu am par enor pe mana si pentru asta nu ma epil; ez de raspunsul este nu vei fi o maimuta dupa aia daca te epilezi