| Ani28 a întrebat:

TPU Story-PART VIII, Sezon I

Dau mana cu Cretaker si plecam spre sediu.

ORA 20:03

Eu:Unde naibii imi sunt bagajele?
Verutza&Cretaker(razand): Pai poate le-ai uitat la rau laughing
Eu: La naiba! Hai dupa ele!
C&V:Noi de ce trebuie sa venim?
Eu:Ma ajutati sa le car!
C&V: frustrated Bine.
Ajungem la rau,si,mergand la locul unde lasasem bagajele,spun:
Eu:Nu le gasesc! Unde cartof sunt?
Verutza:Hei,veniti sa vedeti asta!
Imi gasise bagajele, dar se uita ciudat la ele...Eu si Cretaker ne apropiem de locul unde erau bagajele,iar eu exclam:
Eu:Wtf?
Cred ca vreti sa stiti ce era acolo.Ei bine, va spun eu:o fetita de vreo 5 ani,cu parul roscat si ochii albastrii dormea, in geanta mea(cred ca deja va imaginati cat de mare era geanta)invelita cu hainele mele.Curioasa,o trezesc si o intreb:
Eu:Hei,micuto,cum te numesti?
Fetita:Nu-mi face lau! spuse ea speriata.
Eu:Nimeni nu vrea sa-ti faca rau,dar spune-mi cum te cheama.
Fetita:Lolaa...
Eubig grine ce esti singura, la ora asta?
Lola:Asa tunt de cand ma tiu.
Eu&Verutza(catre Cretaker):Hai s-o luam la sediu puppy dog eyes
Cretaker,uitandu-se in ochii mari si albastrii ai Lolei:Ok, dar sa stiti ca nu eu raspund de ea!
O iau in brate pe Lola si mergem la sediu.Ne intampina LoveAndBeauty:
LoveAndBeauty:Hei,ce-i cu pustoaica asta aici?
Ii explicam situatia,ea ii anunta pe toti din sediu.
Queen:O, ce fetita draguta! Cum te cheama pitico?
Lola:Nu-s pitica! Ti ma cheama Lola
Queen: laughing

Aici se termina partea VIII.Stiu ca a fost cam banala, da'...Astept pareri.

11 răspunsuri:
| ioanamaria56 a răspuns:

Ce draguta a fost partea cu Lola! Bravo, te pricepi la povesti! Mai continua.

| Speed99 a răspuns:

Nice..continua... parerea mea este : PARERE happy

| W3R4 a răspuns:

Aww,drăguţă partea cu Lola! love struck
"...nu-s pitică!" laughing
Bravo, mai aştept! thumbs up

| 00AName00 a răspuns:

Dragut.Continua.

| GiAnca a răspuns:

Ce frumos!

| SootheMySoul a răspuns:

Ouuuu,m-a induiosat partea cu Lola!

| Radeas1 a răspuns:

Partea asta mi-a plăcut, dar scurtă.

Răspuns utilizator avertizat
| Radeas1 a răspuns (pentru Ani28):

Ba nu este adevărat. Asta e puţin mai scurtă.

Răspuns utilizator avertizat
| Radeas1 a răspuns (pentru Ani28):

Eu am zis să fiu mai drăguţ, dar dacă tu eşti aşa de înţepată încît nu realizezi asta e problema ta. Dacă eşti atît de sensibilă încît pui totu la suflet din cauza fiecărui user, nu poţi supravieţui pe TPU.