| Ani28 a întrebat:

Buna! Am decis sa incep sezonul 2 din poveste. Sper sa va placa!

TPU Story-Ep. 1, Sez. 2.

Deci...Sa incepem cu inceputul.Am cautat, si-am cautat, si-am tot cautat si am descoperit ca Lola ar avea ceva rude in Olanda.N-am stat pe ganduri si i-am spus Lolei.A vrut sa mergem numaidecat in Olanda.Am mers. Dupa 3 luni departe de casa, azi ne intoarcem.Ma intreb ce schimbari s-au produs...In fine. Ajungem la sediu.
Eu:Hei gasca! M-am.....intors?!
Nu era nimeni. Speriata, merg sa caut in tot sediulca diar or fi ei undeva!
Eu:Beauty? Klarry? Queen? Ashadow? Nimeniii?
Ajung in laborator.Lumina era stinsa.O aprind, si...
Toti din camera: SURPRIZAA!
Eu: Wtf? Nici macar nu e ziua mea!
Speed(catre Ashadow):Idiotule! Ti-am zis ca e 30 august, nu 30 iulie!
Ashadow: Stai, stai stai! Nu sari pe mine, Verutza a zis!
Verutza: Ceeeeeeee? Eu am zis 30 august, incultule!
Ashadow:Hehe...
Eu:Hey! Nu va certati! Sarbatorim cu o luna mai devremewinking
Verutza:Ceeee? Si sa nu mai sarbatorim in august? Nu se poate draga.Multumeste-te cu doua party-uri.
Eu:Ce party, ca m-ati speriat de moartea!
Ashadow:Mdea...Acum putem manca tortul?
DUPA MINI-PARTY
Am decis sa Lexy, o veche prietena.Ii "imprumut" motoccicleta lui Beauty si merg spre blocul unde sta. Ajung la interfon. Apas nr. 69.
Lexy(prin interfon):Scopu si durata vizitei.
Eu:Uite un stol de rame!
Lexy(prin interfon): A, tu erai.
In fine. Ajung la apartamentul 69, care se afla la la etajul 6.
Eu(in gand):Ma da' perversa mai e fata asta!
Lexy(Imi citise gandu'): Perversa ca pe Targu' Ocna!winking
Eu:Mdea...Imi trebuie caietu.
Lexy: Pentru?
Eu:Am niste treaba.
Poate va intrebati ce era in notat in caietu ala...ei bine, va spun eu:Era...

Next la cel putin 3 pareri.

11 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Parerea a treia.

| ioanamaria56 a răspuns:

Super, sunt :-) ca a inceput povestea, ai talent, sa stii!

| Ashadow a răspuns:

Hihi sunt "amuzant"

Răspuns utilizator avertizat
| 00AName00 a răspuns:

Nimeni nu se atinge de motocicleta mea! Esti.Ca.Si.Moarta!

| SootheMySoul a răspuns:

Uite un stol de rame!
A fost tare

| MihneaIsBack a răspuns:

Părerea 1.

| MIRUNAmyra a răspuns:

Brava,Speed(catre Ashadow):Idiotule! Ti-am zis ca e 30 august, nu 30 iulie! mi-a placut asta!

| sнᴀᴅσω a răspuns:

In caiet erau 3 puncte?

Răspuns utilizator avertizat
| Alexia777 a răspuns:

Chiar amuzant a fost.