| Ani28 a întrebat:

TPU Story-Part XI-Sez. I

Lola:Nerorocitule! si ii sări la gat.
Speed:Fetita tampita,crezi ca ma poti infrange? si ii stranse,puternic,mana.Lola tipa cateva secunde de durere,dar dupa aia zise:
Lola:N-am sa te las! N-am sa te las! N-am sa te las sa scapi!
Se eliberasem din stramtoarea lui Speed,iar dupa lansa un atac asa de puternic,incat il lasa lat,la pamant.Dura doar cateva minute,iar Speed se trezise.
Speed:Ce fetita cu potential extraordinar! Vino de partea mea! De partea castigatorilor!
Lola:N-am sa te las! N-am sa te las!
Speed:Ce?
Lola:Asta-i pentru bomba! si lansa un atac la fel de puternic ca al meu.Iar asta-i pentru Ani! si,in final,laansa un atac puternic,atat de puternic incat se sguduii orasul. Oamenii ieseau la ferestre sa vada ce-i, iar Lola zise:
Lola:Nu-i nimic de vazut! Nimic!
Eu:Lo... Lola, duceti-ma in casa.Cu ocazia asta mergi si tu sa te li...nistesti.
Lola:Nu! N-am sa ma las pana nu il termin p-asta pentru ce ti-a facut!
Eu:Mia, Klary, duceti-o inauntru.
Mia&Klari: Ok.
Ashadow:Fetita asta are un mare potential.Va ajunge o buna luptatoare.
Eu:Stiu.Acum,sa ne ducem in casa.
Toti din gasca: Ok, haide!
Eutongueutin ajutor vă rog!
Intrăm in casa.O vad pe Lola.
Lola:Imi pare rau Ani... sad
Eu:Nu-i nimic. happy Tot ce ai facut a fost sa-i aperi pe cei dragi.Vei ajunge o mare luptatoarewinking
Lola:winking
PESTE 2 SAPTAMANI...
Eu(care ma recuperasem complet): Pa gasca! Merg sa dau probele la psihologie!
Ashadow(nepasator,citind o carte):Adica sa vezi daca esti intreaga la cap?
Eu:Nu ma,nu probe d-alea! Iau lectii de psihologie ca sa ma fac psiholog.
Ashadow:Aha,deci probele psihologice.
Ani: frustrated
Klary:Nu-l lua in seama Ani!winking
Eu:Am plecat!
Lola: Stai! Vin si eu!
Eu:Nu se poate,esti prea mica!
Lola(suparata): Aha,deci pentru toate sunt prea mica. frustrated
Eu:Haide ma, nu te supara!
Lola:Mda.
Eu:Vorbim cand vin! Pa!
VENIND DE LA CURSURI

Eu:Heii! Am venit de la cursuri!
Ashadow: Da? Si ce-ai invatat? Cum sa enervezi lumea? Sau la asta erai deja experta?
Eu:Am invatat sa hipnotizez!
Ashadow:A, atunci hipnotizeaza-ma pe mine!
Eu:Bine... urmareste pendula! si scot din geanta o pendula.
Ashadow: Da' tine-o fix! frustrated
Eu:Ti se face somn...
Ashadow:ZzZzZzZzZzZ
Eu:Ce vezi?
Ashadow:Vad o aratare.Cu mecla de....cersetoare.Si pe frunte are par,din urechi ii curge zăr.
Eu: Orice ai face, sa nu faci ce-ti zice!
IN MINTEA LUI ASHADOW
Aratarea: Papa mandarina...
Ashadow:Urasc fructele.
Aratareatongueapa savarina...
Ashadow:Asa as mai zice si eu, da' tot nu vrea.
Aratarea: Papă...
Ashadowtongueapa tu asta! si ii da un picior in gura.
Eu(din afara subconstientului):Bun.Banuiesc ca ai batut-o.
Ashadow: Dap.
Eu:Mediocrule...acuma ce vezi?
Ashadow:Ma vad pe mine.Da' nu-s eu.
Eu:Gata! La numaratoarea mea,te vei trezi!
Ashadow:Hai, mai repedee!
Eu:1, 2,3!
IN LUMEA REALA
Ashadow: Pfiu.bine ca am scapat!
Eu:N-o sa mai incerc asa ceva!
Ashadow:Nici eu!
Lola:Ani,vreau la joaca,in parc!
Eu:Bine,te duc...
Ashadow:Vin si eu,de mult n-am mai iesit de mult!
Ajungem in parc,unde Ashadow se joaca fotbal cu aia din a-IV-a rolling on the floor rolling on the floor
Eu:Ce facui ma Ashi, ai dat in mintea copiilor? laughing
Ashadow:Ia uite cine vorbeste, aia care se juca "Adevara sau Provocare" cu prietenele Lolei frustrated
Eu: S-a facut deja 19:29..Hai sa plecam!
A&L:Hai sa mai stam, te lugaam puppy dog eyes
Eu: Dar e tarziu...
Ashadow:Inca e soarea afara! Mai stam pana la 20:00!
Eu:Bine!
LA 20:00!
Eu:Hai sa mergem acasa!

Aici se termina partea XI! Pareri?

9 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Chiar acum o juma' de ora am revazut "Psihic"...

| Ashadow a răspuns:

rolling on the floor destul de misto, imi sta bine ca mo, dar EU sa cicicicicicit...CITESC?!
Apropo si partea de dinainte a fost destul de ok.

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Unele parti au fost luate de la Mo&Foca nu? Cea cu "Da' tine-o fix... " dar mai urma ceva si nu vreau sa o zic big grin. Si mai era aia cu aratarea.

| 00AName00 a răspuns:

Tare.

| GiAnca a răspuns:

Continua.

Răspuns utilizator avertizat
| Ingerulrebei a răspuns:

Continua e tare povestea.

| Earthroot a răspuns:

Da...

| teodoraandreea a răspuns:

Da...