| ely81 a întrebat:

Trebuia sa am menstruatie pe 13.08.09dar nu a venit.Am fost la ginecolog si mi-a spus ca am o sarcina incipienta.Pe 28.08.mi-a venit vreo 5 zile niste picaturi de sange iar ginecologul mi-a spus ca s-ar putea sa fie o falsa menstruatie. Mi-a recomandat duphaston si vitamina e. Oare sunt gravida avand in vedere ca mi-a zis ca e o sarcina de 2-3 saptamani. Mi-a facut si un eco la care mi-a dat si o poza cu "bebelusul"care se vedea.

8 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

IMai incearca si oalta parere.La 2-3 saptamani nu prea ai ce vedea."Bebelusul"? Ai facut test de sarcina?

auran
| auran a răspuns:

Felicitari! ai un bebe, poza o confirma...

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Felicitari, esti mamica!
Testul de sarcina ce a spus?

| kathessa a răspuns:

Si daca ai atitea date de la persoane avizate, ce vrei sa spunem no? Am impresia ca nu esti foarte fericita...
Cu toate astea, te felicit si eu! In speranta ca vei fi o mamica majora...

Laur
| Laur a răspuns:

Pai daca se vedea bebelusul, ce te face sa te mai indoiesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur esti gravida
!

| stelinela a răspuns:

Intr-adevar poate fi o menstruatie falsa, asa ca felicitari. e frumos sa fii mamica. happy

| cecilia25 a răspuns:

Sigur esti gravida
!