| chiftelutacrocanta a întrebat:

Umblam in patru labe prin camera si ne prefacem ca suntem gorile care tocmai au venit din Africa sa scoate sunete prin intuneric? Care se joaca cu mine jocul asta? Poate ne ducem si afara sa ne cataram in copaci, ce ziceti?

6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Eu nu umblu in patru labe, sunt biped.
happy

| Speed99 a răspuns:

Ma jur ca de fiecare data cand mai postezi postari d-astea fara sens pe T/A, iti dau cate un citat din Biblie. Sa fie totul random pana la urma, si pe langa asta, cred ca o sa recit toata Biblia daca o tii asa.

La început, Dumnezeu a creat cerurile şi pământul. Pământul era fără formă şi gol; peste faţa adâncului era întuneric, iar Duhul lui Dumnezeu plutea peste întinderea apelor. Atunci Dumnezeu a zis: „Să fie lumină!"; şi a fost lumină. Dumnezeu a văzut că lumina era bună şi a despărţit lumina de întuneric. Dumnezeu a numit lumina „zi", iar întunericul l-a numit „noapte". A fost o seară şi a fost o dimineaţă: ziua întâi.

| cristi202 a răspuns (pentru Speed99):

Vad ca ai inceput cu inceputul Bibliei. Oricum, chiar daca e o carte stufoasa, ma tem ca in curand vom putea citi intreaga Biblie pe TPU. Succes! happy

| CdeMetal a răspuns:

Ce dracu?

| SERIALS a răspuns:

Hahaha

| Mak99 a răspuns:

Ma bag si eu doar daca intra si gorila Mama ta si eu fac pe Gorilosul si ma dau la ea....Suna bine?