| smile14 a întrebat:

Nustiu ce e cu modemul meu...ca internetul sa mearga trebuie ca toate patru beculete sa fie verzi, dar la mine aproape toata ziua de o saptamana deja scoate niste sunete ca >>>bzzzzz

Răspuns Câştigător
| bobuta a răspuns:

Modemul tau trebuie sa aiba un fel de antena.Adica un receptor de semnal.Incearca sa misti atena aia pana se stabilizeaza internetul. Daca nu se intampla nimic inseamna ca de acolo de unde ei internet este o problema sau nu este deloc internet pentru o perioada de timp.