| cezarnicolau a întrebat:

Un afacerist este invitat la o petrecere.Acesta spune ca va veni dar nu va sta decat sa dea un toast si va pleca.Intre timp toti de la petrecere au fost otraviti de cianura din paharele de bautura. Politia constata ca si paharul afaceristului avea urme de cianura dar acesta nu a murit... A fost singurul supravietuitor.Cum se poate asa ceva?

Răspuns Câştigător
| PotcaPădurii a răspuns:

Otrava era in gheata.

3 răspunsuri:
| SPIRITNEGRU a răspuns:

Frate eu sti ce zic ca na murit ca era ma al draq are sangem ai trare pal mai mare muschhi de otel etc asta na murit de otrava a murit de ras

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păăi, poooate...
¤Loading Brain 35%¤

Poate că el a pus otravă în toate paharele, după care, când a terminat de băut din paharul lui, a pus şi el puţină pe acolo ca să para că e victimă...

| cezarnicolau explică:

Mersi pentru raspunsuri