| anonim_4396 a întrebat:

Un alt comic plictisitor facut din plictiseala mea plictisitoare: http://i.imgur.com/Wo0G6.png

21 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Numai tâmpenii în ultimul timp -_- Dacă apare azi careva cu un comic la care să râd cu lacrimi jur pe ceapa din cămară că-i fac laba. Sau degeţica dacă-i fată.

| Muflă a răspuns:

@NoChanceForUs
Nah, a fost doar ieri.

| Bogdanux a răspuns:

Putifer, esti prea dura cu baiatu' laughing.Mai lasa-l sa respire.

| NoChanceForUs a răspuns:

V-aţi potolit cu ţigăneala?
@Muflă: ţi oferta valabilă până-n toamnă când iau laptop nou?

| Puţifer a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......haxzx-png/

Din nou, suge`o.
În primul rând e o copie ieftină a lui NoChanceForUs, iar în al 2 lea, cred că îţi trebuie şi ţie unul.

| Puţifer a răspuns:

DonChihote,
mai marş mă la mă-ta sub fustiţă.
Toată lumea e împotriva ta, iar tu eşti marele şi tarele.
Şi cum se face că e aceeaşi idee ca a lui?
Hai jet că n-am timp dă idioţi ca tine.
Ps. Pe pariu că te speli 1 dată pe an pe dinţi?

| Puţifer a răspuns:

DonChihote, pe pariu că dacă-ţi spun unde stau nu eşti în stare să pui pasu'la mine pă teritoriu?
Şi gata. N'am chef de ţigănie, pe bune.

| Cretaker a răspuns:

Aici se umfla rânza-n mine.

| ViezurE a răspuns:

Guma...Aia e treaba mamei tale, nu a mea.

| ViezurE a răspuns:

Mufla:laughing Ii faci l.a?laughingDa si tu un anunt sa vezi cati vor.

| ViezurE a răspuns:

Guma ti se pare ca ideea mea seamana cu a lui? Ce copil bidon esti...

| ViezurE a răspuns:

Ce v-ati adunat asa ma putachilor... Daca era facut de Cretaker "vai ce tare vai ce tare"cand o sa faceti si voi unu sa rad atunci comentati copii batuti de soarta.

| ViezurE a răspuns:

Putifer: Nici nu m-am uitat la comic-urile lui ncfu, 2 cred ca iti trebuie o guma ca iti pute gura a canal.

| ViezurE a răspuns:

Putifer
mda...Ce m-ati suparat ca sunteti impotriva mea...nu mai pot. Exista si coincidente ba/fa, sau nu ai mai auzit cuvantu asta? Pfff m-ai facut sa plang.

| ViezurE a răspuns:

Putifer daca esti asa tare zi-mi pe privat unde stai si alea alea si ne intalnim si discutam in fata daca ai asa mare tupeu de smardoaie.In spatele monitorului esti tare in gura.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Nu inteleg ce vede BiscuiteDeCiocolata la tine...:|

P.S:http://i.imgur.com/aMtoF.png.

| DudaYeah a răspuns:

M-am plictisit straight face

| KoKo56 a răspuns:

Deci uitati-va si vio aia nu e Guma.