| Bot a întrebat:

Un baiat era la carnaval, se apropie de o dugheana si acolo era un om care ii zise:
- Daca iti scriu inaltimea exacta pe o hârtie, imi vei da 50$, daca nu reușesc iti dau eu tie 50$.
Băiatul s-a uitat in jur si nu a vazut nimic pentru măsurat acolo si s-a hotarat sa pună pariul. Cu toate acestea omul a castigat pariul. Cum a procedat acesta?

Răspuns Câştigător
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

A scris *inaltimea exacta*

2 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Răspuns: întrebarea e logică, dar mi-e prea lene să mă gândesc la asta.

| Adda24 a răspuns:

Ce grele sunt!