| BlondiNNNa a întrebat:

Un baietel statea la etajul 10 al unui bloc impreuna cu parintii sai. De fiecare data cand pleca la scoala, lua liftul pana la parter. Cand se intorcea insa, lua liftul pana la etajul 5, dupa care urca pe scari pana la nivelul 10.

Răspuns Câştigător
| 3rdWW a răspuns:

Pentru ca nu ajungea decat pana la butonul cu etajul 5.
Sa ti pup in cur sa-mi dai o funda? :X

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Da.e stiuta!
pentru ca nu ajungea la butonul 10!

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ti-a fost foame si aveai pofta de intrebari? Ca vad ca lipsestethinking

| Bya132 a răspuns:

Pentru că nu ajungea până la butonul cu etajul 5.

| pinguinuVerde a răspuns:

Eşti proastă rău, nu puteai să pui întrebarea sau ce vrei de fapt să obţii?

| LastChance a răspuns:

Asa...Poate voia sa slabeasca.

| Ciufuliciii a răspuns:

Asa, si ce propui?straight face

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Asa si, ce e cu astaa?

| solumaam a răspuns:

Si care este amuzamentul, sau trivia?

| CoolSaku a răspuns:

Si de ce vroia baietelul sa faca atata miscare degeaba? Mai bine mai statea pe afara, mai intra pe TPU, poate imi mai dadea si mie funda...

| BlondiNNNa explică:

Dau funda cine stie;]]

| 7lrn7 a răspuns:

Pentru ca atunci cand urcai de la et 5 pana la 10 erau fantome