| Macho a întrebat:

Un locatar al unui bloc sta la etajul 10. Si tot timpul cand vrea sa iasa din casa coboara pana la parter cu liftul. si iese din bloc. Insa cand ajunge acasa, urca numai pana la etajul 7 cu liftul. Din ce cauza?

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

E mai mic de statură şi nu poate ajunge până la butonul pentru etajul 10, ci doar până la 7. La butonul pentru parter poate ajunge, că e cel de jos de tot. Sănătate şi sărbători cu bine! Andreea, 12 ani happy

10 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

El stie din ce cauza laughing.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Are un penthouse pe 3 nivele!

| pisoias a răspuns:

Nu stie sa numere decat pana la 7.

| Marii a răspuns:

Nu ajunge sa apese pe 10.happy

| bblock69 a răspuns:

Are o "gagica" la 7 laughing

| Hmmmm a răspuns:

Vrea sa slabeascalaughingrolling on the floorsi are senzatia ca daca urca 3 etaje si transpira un pic deoarece se grabeste va slabilaughing

| Nebuneală a răspuns:

Se duce pe la o vecinasmug

| Caia a răspuns:

Trece si pe la tanti Viorica devil

| AiDa_5611 a răspuns:

E scund si nu poate ajunge pana la butonul 10.

| alonet a răspuns:

Sa urce trei etaje pe jos, sa sufle greu si sa zica ca ce tare s-a grabit acasa, sau este o baba ce il pandeste pe vizor de fiecare data can tranteste usa de la lift happy